2733
2734

سلام دنبال یه کار اینترنتی میگردم

تو اینستا یه تبلیغ دیدم ک تایپیست میخوان. 

حالا رفتم تو آیدی طرف قوانینو نوشته بد آخر سر نوشته برای شروع باید ۴۲ هزار تومن واریز کنی. ک با دستمزد دومت برمیگردونیم به خودت. بنظرتون واریز کنم یا نه. شدیدا احتیاج دارم به کار. 

چون بچم ۱۰ ماهشه نمیتونم برم بیرون از خونه

دخترم با اومدنت معنای زیبایی رو بهم یاد دادی، زیباترینم به زندگی ما خوش اومدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ن بخدامن پول واریزکردم وقت خیلی کم میدم دوسه صفحه میدن خیلی سخته نرومن ریختم انگارآشغتلی ریختم

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔
اسی رشته ات چیه

جغرافیا و برنامه ریزی شهری. البته آشنایی با کامپیوتر دارم. دو سال کافی نت داشتم. 

کار برام سراغ داری

ن بخدامن پول واریزکردم وقت خیلی کم میدم دوسه صفحه میدن خیلی سخته نرومن ریختم انگارآشغتلی ریختم

ای بابا. مرسی ک گفتی 

من دیروز ۲۵تومن ریختم کار رو بهم داده ولی خیلی سخت بود گفتم نمیخوام ولی اونا قاطع گفته بودن پول عودت ...

دست مثل مثاله:یکی گفت مامانمو میبرم بازاربفروشم.یارو بش میگه چرا؟نکن اینکارو.میگه یه قیمتی میگم که نخرن

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
ببین کاش زودتر تاپیک میزدیولی بازم عیب نداره یه تیری تو تاریکیه  همینجا من به نفر دیگه هم گفتم ...

خوب لینکی چیزی نداری بهم بدی

2706