2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من تاپیک قبلیم تفسیر ازمایش خواستم چ جوابها ک نشنیدم میدونم باید برم دکتر  انگار نمیدونم  ...

من میدونستم فقط میخواستم مطمئن شم

چقدر خوبه وقتی آدم ياد ميگيره كه ديگه نبايد به يه گُل مُرده آب بده :)

مثبته گلی

مبارکه

إنشاءالله به سلامتی یه نی نی شاد و سالم و سرحال و دوس داشتنی و آروم میاد بغلت 🌺💚🌺

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

مبارکه گلم خوش قدم باشه انشالله،تو هفته پنجم بارداریت هستی حتما یه دکتر زنان خوب برو و تشکیل پرونده بده💕💓

برای منم دعا کن ،دعا کن خدا بهم یه پسر سالم و صالح بده🙏

🌹🍃 #تلنگر...🍃🌹

🔷 روزی ثروتمندی سبدی پر از غذاهای ته مانده و فاسد را به فقیری داد.

🔶فقیر لبخندی زد و سبد را گرفته  از قصر بیرون رفت.

🔷فقیر همه آنها را دور ریخت وبه جایش گلهایی زیبا وقشنگ در سبد گذاشت و بازگردانید.

🔶 ثروتمند شگفت زده شد و گف:
چرا سبدی که پر از چیزهای کثف بود،

🔷 پر از گل زیبا کرده ای و نزدم آورده ای؟! فقیر گفت :

🔶هر کس آنچه در دل دارد می بخشد!!    

🔷درجهان سه چیز است که صدا ندارد :    

🌹مرگ فقیر    
💐ظلم غنی    
🌹 چوب خدا  !!

🔶اگر بخشش باعث کوچک شدن میشد، خداوند این قدر بزرگ نبود....

🌸
🍃🌸
🌺🍂🌺🍂

🌺  🌺

کاش یه روزی منم با این برگه که بتامم بالا باشه و مثبت باشه شوهرمو خوشحال کنم... خدایا راضی ام به رض ...

انشالله عزیزم

منم بعد دوتا سقط دوباره مثبت شده

نمیدونم میمونه برام یانه

چقدر خوبه وقتی آدم ياد ميگيره كه ديگه نبايد به يه گُل مُرده آب بده :)

مبارکه توکل به خدا کن ...برا منتظرا هم دعا کن 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
2706