2733
2734
عنوان

من خیلی دلم شکسته

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 48 پست
گفتم عزیزم. حتما حتما بخون خیلی کمکت میکنه. تو نمیتونی اونا رو عوض کنی ولی میتونی رو خودت کار کنی ...

مرسی عزیزم

بزرگ شدن, ارزو بچگیم بود ولی ب امتحانش نمی ارزید🥺
تو خانواده همینجوری هست یکی همیشه تو سری خوره اخرین هستی؟ بقیه خودشون بالا میدونند‌

😕 👌🏻 خدا هیچکسو تو سری خور نکنه😕

اللهم عجل الولیک الفرج ، اللهم صل علی محمد و آل محمد اللهم اغفر المومنین و المومنات اللهم صل علی الانبیا و المرسلین، استغفرالله ربی و اتوب علیه. میدونی چقدر ثواب بردی؟ خلاقیت رو دوست دارم همه ایده ها حق تفکر رو دارند به ویژه ایده های انتزاعی ،  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه که خواهر ندارم 

خدایا شکرت 

شاید قبلا بابات ازدواج کرده و شما از یه خانم دیگشی🤔

اگر انسانی هستی که نمیتوانی به داد کسی برسی اقلًا  "آدم"  باش و داد کسی را در نیاور !
2731

عزیزم یکم به شخصیت خودت فکر کن که چی باعث شده باهات اینجوری برخورد کنن ..شخصیت خودتو با خاهرات مقایسه کن ببین اونا چیکار میکنن که مادرت دوسشون داره و بهشون اهمیت میده . عزیزدلم ی مادر همه ی بچه هاشو به اندازه هم دوست داره یکم به شخصیت خودت فکر کن.

موفق باشی عزیزم❤❤❤

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡

خیلی برام عجیبه اخه چراااا....

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
😕 👌🏻 خدا هیچکسو تو سری خور نکنه😕

واقعا بد دردیه هرکاریکردم نفهمیدن دردم چیعه وکلا خیلی عذاب اوره این حجم از انکار کردن .ارزو بدل موندم یبار یکیشون بامن کار داشته باش یا خبری بگیره یااسمی ازم بیاره.مثلا زنگ میزنن ب مامانم من خونه مامانممم.احوال بقیه رو میپرسن وب مامانم میگن گوشی بدن ب این واون من این وسط مثل مترسکم ویبار نشده ک بگن گوشی بدین ندا.کلا خیلی تنهام نه دوستی نه خانواده درست وحسابی.دلم خیلی براخودم میسوزه

خیلی برام عجیبه اخه چراااا....

خودمم نمیدونم.هربار ب خواهر قبل خودم میگم میگن اوح چقد حساسی در صورتی که بخدا حساس بودن نیست اصلا اهمیت نمیدن وکلا من نادیده گرفته میشم.حتی هفته پیش که همه خونه مامانم بودن من تو اتاق بودم موقع نهار .اومدم دیدم اصلا برای من بشقاب نذاشتن واون خواهر دیگمم تواتاق بود گفتن کجاست بیا نهار ولی نفهمیدن من سر سفره نیستم اومدم سر سفره دیدم اصلا یادشون رفته برای من ظرف بکشن.خیلی بغضم گرفت.کلا نمیدونم چرا منو درک نمیکنن وباوجودی که خیلی ادم مهربونی هستم 

2738
عزیزم یکم به شخصیت خودت فکر کن که چی باعث شده باهات اینجوری برخورد کنن ..شخصیت خودتو با خاهرات مقایس ...

مامانم بهتره بیشتر غصم از خواهر برادرمه که وقتی تو عقد بودم خیلی اذیتم کردن والانم با بی محلی هاشون واینکه انگار من وجود خارجی ندارم اذیتم میکنن.مامانم زمانی ناراحت میشم که تاثثیر میگیره ازشون.ولی هرچی نباش مادره.

به نظر من برو پیش مشاوره و هرکی بهت اهمیت داد بهش اهمیت بده اصلا حرص نخور عزیزم برات مهم نباشه فقط خودت و همسرت مهم باشه 

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
مامانم بهتره بیشتر غصم از خواهر برادرمه که وقتی تو عقد بودم خیلی اذیتم کردن والانم با بی محلی هاشون ...

عزیزم خب اگه واقعا خودت مشکلی نداری تو هم مثل اونا بی محلی کن بخدا خودشون پشیمون میشن ..اصن واست مهم نباشه یهویی خودشون جذب میشن ناخوداگاه

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡
عزیزم خب اگه واقعا خودت مشکلی نداری تو هم مثل اونا بی محلی کن بخدا خودشون پشیمون میشن ..اصن واست مهم ...

امیدوارم.ولی عادت کردن به نبودنم وکلاهیچکس محل نمیده.فک نکنم بازم بفهمن چقد سخته وچقد تنهام

2706