2726
عنوان

بنظرتون این خیانت شوهرم جای بخشش داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2207 بازدید | 112 پست
اگه باهاش میمونی باید این قضیه رو ندید بگیری و کنار بیای  چون اون یه مشکلی داره و تا آخر هم حتم ...

اره واقعا برام کم نمیزاره یا رابطه جنسیمون اصلا مشکلی نداشت تو این سه ماه یا اینکه از لحاظ عاطفی تغییر زیادی نکرده بود 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فعلا که خونه بابامم الان دو هفته میشه اینجام

عزیزدلم ب این فک کن دوسال دیگه بچه پاگیرت میکنه تو ک خونه داری جداشومستقل شوبروسرکارشبم خونه خودت باآرامش بخواب سخته میدونم ولی دوسال دیگه ازبخشیدن پشیمونت میکنه

2728
منم فکر میکردم میگفتم اگه یبار دیگه تکرار کنه بدون هیچ فکری ولش میکنم ولی نمیدونم چرا دارم فکر میکنم ...

چی بگم عزیزم خوب برید مشاور حق طلاق و حضانت رو بگیر حتما ازشم تهد بگیر میدونم سخته ولی یه فرصت دیگه بده شاید درست شد 

😊

یه فرصت کوچولوووووووووووو

یه دخترم پرانرژی،،،،،پرسپولیسی،،،،شیرازی،،،نام کاربری هرررچی میذاشتم تایید نمیکرد،،،،،،متولد ۲۵آذر ،،،،،،،بسیاااار هنرمند،،،، تیز هوشان قبول شدم اما به خاطر اینکه نمیخواستم از دوستام جداشم نرفتم😑،،،،،،،منو تو تاپیک جن دیدید گزارشم بزنید،،،،قبل از عضویت یه سال خواننده خاموش بودم،،،،،،،شیمی دان آینده،،،،،از خیلیاتون سوال درمورد نحوه گذاشتن امضا و پروف سوال کردم هیییچ کس بجز ژیناگلمن و خاله الی۱جوابمو نداد😣،،،،،بهم نگید بچه من تو تماااام تاپیک های بزرگونه میاااام و خیییلی منحرفم،،،،، راستی کل خاندانمون اشرافی و ثروتمند هستند،،،،، خب چون الان هی بابام میگه بیا شام بخور باید برم بعدا میام دامشو مینویسم،،،،رااااستی تپلو ام😑

ببین عزیزم هیچکس مثل خودت نمیتونه بهترین تصمیم رو برای زندگیت بگیره بشین فکر کن ببین اگر شوهرت بار دیگه بهت خیانت کنه بازم میتونی ببخشیش اگر بچه دار بشی اوضاعت وخیم تر میشه و این میان آینده و احساسات بچه ات هم درگیر مشکلت میشه حق طلاقی که به زن میدن زیاد توی دادگاهها جدی گرفته نمیشه و به فرض بچه هم آوردی و حق حضانت هم گرفتی بزرگ کردن یه بچه به تنهایی خییییییلی سخته عزیزم 

حق طلاق ... حق حضانت  هر چی داره و نداره بزن ب نام خودت ...  بعد جدا شو 😐 ببخشید کمی ...

مامانمم میگه حق طلاق رو بگیریم بعد مدا شو ولی دلمم نمیاد زیاد اذیتش کنم 😔😔😔😔

خیلی احمق بود که اینکارو با من کرد 

من وقتی سرباز و دانشجو بود پاش وایستادم ولی تا یذره جمع و جور شد رفت سراغ اینوارا

2706