2726

اره نداره

اقاهستم سایت مال بابات یا شوهرت انداخته پشت قباله ازدواجت که به من میگی خاله زنک!! ...................دِ آ خِ بِگو دِلِتو کی بُر زَد مَگِه اَز توُ نِمیپُرسَم دااااااااااد نَزن این رابِطَرو کارای تُ داد بِ باد نََ مَن آخَرَم دیدَم دَستاتوُن باهَمَن داد نَزَن ساکِت شوُ حَرفام بازَم  هَس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چو دانی و پرسی سوالت خطاست

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2728

چی تورو دوست داشته باشم ینی چی؟ 😒

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بله یعنی واقعا دوستون نداره..

همچنین یعنی شما خودتونو کوچیک کردید که به شما این حرفو زده..

برای خودتون ارزش و احترام قائل بشید تا دوستون داشته باشن❤

نذا توی دلت سردی بشینه:)🤍
چرا

تویی که شخصیت کم محتوایی داری که باعث زدن همچین حرفی از طرف مقابل میشی واونی که با دلیل یا بی دلیل همچین حرفی میزنه اگه تنها دلیل تو باشی خب فقط تو مقصیری اگرم شخصیت طرف مقابل اینجوری باشه اونم مقصره تو این جور مواقع طرف اگه میخواد مشکلش رو حل کنه باید خود خواهی رو بزاره کنار در کل هم رابطه دوستی بدون پایه همچین چیزایی داره طبیعیه اخرشم کات

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2706