2737
2734
عنوان

روز زن پیشاپیش مبارک

256 بازدید | 24 پست

اگر بچه افتاد رو زمین میگن :

مادرش كجا بود ؟😕

اگه بچه توى امتحاناتش افتاد ؛

مادرش حواسش بهش نبوده😒

اگه دختر كارى بلد نيست ميگن :

مادرش بهش ياد نداده😟

اگه بچه ها شيطونن ميگن :

مادرشون تربيتشون نكرده🙁

اگه وضع مالى مرد خوب نباشه میگن : زنش از اون زن هاس كه به فكر فرداش نيست😲

اگه مرد بهش خيانت كرد ميگن :

حتما زنش در حقش كوتاهى كرده😡

اگه مرد در حق مادر و خواهرش كوتاهى كرد ميگن :

زنش همش توى گوشش مى خونه مادر و خواهرت اينجورى اونجورى😳

اگر اوضاع روحى مرد خوب نباشه ميگن : زنش به اين روز انداختش😬

اگر مرد خوب باشه و زن و بچه هاشو دوست داشته باشه ميگن :

زنش جادوش كرده😟

لبخند بزن اى فاجعه آفرين

مى بينى که كل زندگى در دست توست ...😂😂😂

روزت هم پیشاپیش مبارک

خدایا ،،میشه نگاهم کنی ، راحت بشه زندگیم چشم برندار از من ، میپاشه زندگیم                         خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من.                   ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت.                         نه اینکه حرفی نباشد،،، هست،خیلی هم هست....اما دل شکسته ها میدانند،غم ک به استخوان برسد،میشود سکوووووت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چندمه؟

15 بهمن

خدایا ،،میشه نگاهم کنی ، راحت بشه زندگیم چشم برندار از من ، میپاشه زندگیم                         خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من.                   ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت.                         نه اینکه حرفی نباشد،،، هست،خیلی هم هست....اما دل شکسته ها میدانند،غم ک به استخوان برسد،میشود سکوووووت.
2738

زن موجود بی نظریه، خدا بخشی از خالقیت خودش رو در وجود زن قرار داده، زندگی میبخشه و پرورش میده، پیشاپیش رو زن به همه زنان سرزمینم مبارک باد   

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
15 بهمن

وای نگو😬😬

باید برای مامانم کادو بگیرم اصلا حواسم نبود😕🙁

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
وای نگو😬😬 باید برای مامانم کادو بگیرم اصلا حواسم نبود😕🙁

مادرشوهر و مادر

2706