2733
2734
عنوان

روز زن پیشاپیش مبارک

256 بازدید | 24 پست

اگر بچه افتاد رو زمین میگن :

مادرش كجا بود ؟😕

اگه بچه توى امتحاناتش افتاد ؛

مادرش حواسش بهش نبوده😒

اگه دختر كارى بلد نيست ميگن :

مادرش بهش ياد نداده😟

اگه بچه ها شيطونن ميگن :

مادرشون تربيتشون نكرده🙁

اگه وضع مالى مرد خوب نباشه میگن : زنش از اون زن هاس كه به فكر فرداش نيست😲

اگه مرد بهش خيانت كرد ميگن :

حتما زنش در حقش كوتاهى كرده😡

اگه مرد در حق مادر و خواهرش كوتاهى كرد ميگن :

زنش همش توى گوشش مى خونه مادر و خواهرت اينجورى اونجورى😳

اگر اوضاع روحى مرد خوب نباشه ميگن : زنش به اين روز انداختش😬

اگر مرد خوب باشه و زن و بچه هاشو دوست داشته باشه ميگن :

زنش جادوش كرده😟

لبخند بزن اى فاجعه آفرين

مى بينى که كل زندگى در دست توست ...😂😂😂

روزت هم پیشاپیش مبارک

خدایا ،،میشه نگاهم کنی ، راحت بشه زندگیم چشم برندار از من ، میپاشه زندگیم                         خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من.                   ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت.                         نه اینکه حرفی نباشد،،، هست،خیلی هم هست....اما دل شکسته ها میدانند،غم ک به استخوان برسد،میشود سکوووووت.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چندمه؟

15 بهمن

خدایا ،،میشه نگاهم کنی ، راحت بشه زندگیم چشم برندار از من ، میپاشه زندگیم                         خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من.                   ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت.                         نه اینکه حرفی نباشد،،، هست،خیلی هم هست....اما دل شکسته ها میدانند،غم ک به استخوان برسد،میشود سکوووووت.
2738

زن موجود بی نظریه، خدا بخشی از خالقیت خودش رو در وجود زن قرار داده، زندگی میبخشه و پرورش میده، پیشاپیش رو زن به همه زنان سرزمینم مبارک باد   

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
15 بهمن

وای نگو😬😬

باید برای مامانم کادو بگیرم اصلا حواسم نبود😕🙁

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
وای نگو😬😬 باید برای مامانم کادو بگیرم اصلا حواسم نبود😕🙁

مادرشوهر و مادر

2706