2733
2734
عنوان

کسایی که انسانی خوندن بیایید تورو خدا خیلی به کمکتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عشقممم فقط بهم بگو فلسفه و منطق و چطور بخونم؟؟؟؟ معلم یا سایتی که انلاین درس بدن سراغ نداری؟

عزیزم بهت سایت آلا

و اپ پادرس روپیشنهاد میدم

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
2728
من رشتم فلسفه هست .فلسفه و منطق رو کامل بلدم .اشکال داشتی ازم بپرس.

وااایییی مرسی گلممم

چشششمممممم

بهم میگید چطور بخونم؟

میخوام اصولی از اولش بخونم و تا عزد تموم کنم انشا الله

وااایییی مرسی گلممم چشششمممممم بهم میگید چطور بخونم؟ میخوام اصولی از اولش بخونم و تا عزد تموم کنم ...

خوندن منطق شبیه خوندن ریاضیه .

باید چارچوب و اصولشو یاد بگیری و بعد براساس همون چارچوب تست مکرر بزنی ⁦❣️⁩

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738
علوم تربیتی پشیمونم که وقتم صرف این رشته کردم دانشگاه دولتی هم بودم

رشته شیرینیه که.

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
مرسی عشقممم فقط بهم بگو فلسفه و منطق و چطور بخونم؟؟؟؟ معلم یا سایتی که انلاین درس بدن سراغ نداری؟

من کلاس دوازدهم انسانی ام اگه میخای ویسای تدریس فلسفه معلممون رو برات تو واتساپ بفرستم

2706