2410
2553
عنوان

کسایی که انسانی خوندن بیایید تورو خدا خیلی به کمکتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 50 پست
الان تصمیمم و گرفتم  واقعا تو ۵ ماه واسه تجربی سخته قبول شی

مگه سه سال مدرسرو نخوندی تجربی؟

داداش من پارسال بعد از عید واقن شروع کرد الان پرستاری میخونه 

حتی اصن رشتشم ی چیز دیگه بود بعد اومد تجربی ینی دبیرستان نخونده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشته های بدون کنکور زیاده که چه نیازی به خوندن

خوبی!!!!

قلب،لانه ی گنجشک نیست که بهار ساخته شود ودر پاییز باد آن را باخودش ببرد...قلب،مهمان خانه نیست که آدم ها بیایند،دوسه ساعت یا دوسه روز توی آن بمانند و بعد بروند...
2456
ولی عزیزم منم موافقم ک تو رشته ی خودت بمونی اوضاع بازار کار رشته های انسانی خوب نیست رشته های پیرا ...

متاسفانه کتابارو خریدم و هزینه کررم و مصمم .

حرلتون درسته ولی سعی میکنم وقتی اوضاع بهتر شد کنکور تجربی بدم و انشا الله پزشکی بخونم

مش‌کلات خانوادگی زیاد باعث میشه تمرکز کافی نداشته باشم الانم وقت کمی مونده و من باید امسال دانشگاه د ...

انشالله موفق بشی

بازم تصمیم گیرنده ک خدتی فقط خواستم بگم ک میشه 

واقن وضع درسی داداشم خیلی بد

مگه سه سال مدرسرو نخوندی تجربی؟ داداش من پارسال بعد از عید واقن شروع کرد الان پرستاری میخونه  ...

چرا مدرسه میرم.

درست میگی ولی خب استعدادا و شرایط متفاوته و من با درکی که از موقعیت و شرایطم دارم نیدونم امسال تجربی نمیتونم

مرسی عشقممم فقط بهم بگو فلسفه و منطق و چطور بخونم؟؟؟؟ معلم یا سایتی که انلاین درس بدن سراغ نداری؟

خواهش میکنم 

نه عزیزم سراغ ندارم ولی موقع کنکور من که ۴ سال پیش بود کتابهای مشاوران خیلی خوب بودن مشاورهای تحصیلی اونو معرفی میکردن

بعد آزمون هم شرکت کن سنجش یا قلمچی 

2714
انشالله موفق بشی بازم تصمیم گیرنده ک خدتی فقط خواستم بگم ک میشه  واقن وضع درسی داداشم خیلی بد

انشا الله 

مرسی گلم 

شدن که میشه ولی خب ریسکه

انشا الله که به وقتش پزشکی قبول شم 😍

2706