2726

بچه ها من رشتم تجربیه میخوام کنکور انسانی بدم .

کتاباشو تهیه کردم بهم بگید روشهای خوندن هر درسو

رشتت بخدا عالیه پشیمون میشی انسانب فوقش بری فرهنگیان ک معلم بشی یا بری وکالت ک قبول شدن تو آزمونش خیلی سخته بهترین رشته رو داری همینو ادامه بده 

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم💜🌸 باکے از سرما ندارم ، سبز و سخت و محکمم^^💚                                           I  can🔥           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر واقعا شرمندم🥺  واسه ۲تاپیک اخرم گزارش بزنید  ایه الکرسی میخونم

من میزنم واسه منم بخون لطفا مرسی 🙃❤️

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم💜🌸 باکے از سرما ندارم ، سبز و سخت و محکمم^^💚                                           I  can🔥           
2728
رشتت بخدا عالیه پشیمون میشی انسانب فوقش بری فرهنگیان ک معلم بشی یا بری وکالت ک قبول شدن تو آزمونش خی ...

منم موافقم. پیراپزشکی بخونه خیلی بهتره.  حتی بهداشت ها هم خوبه به نظر من. تنوع رشته اش بالاس. کارم زیاد پیدا میشه.  

عربیتو خوب بخون

نقطه قوتت ریاضیته که بچه های انسانی اکثرشون ضعف دارن تست زیاد بزن تو ریاضی

فلسفه و منطقم ضریبش بالاس خوب بخون

دین و زندگی و زبان 

جامعه شناسی و روانشناسی اگه بخوای رشته ی روانشناسی قبول بشی. درصدهاش مهمه

بازم تحقیق کن من چند سالی از کنکورم میگذره 

رشتت بخدا عالیه پشیمون میشی انسانب فوقش بری فرهنگیان ک معلم بشی یا بری وکالت ک قبول شدن تو آزمونش خی ...

اخه عزیزدلم من یه عالمه مشکل دارم که وقت و تمرکز واسه تجربی ندارم و به دلایلی باید امسال وارد دانشگاه بشم .

ولی وقتی که مشکلام کمتر شدن حتما کنکور تجربی میدم

عربیتو خوب بخون نقطه قوتت ریاضیته که بچه های انسانی اکثرشون ضعف دارن تست زیاد بزن تو ریاضی فلسفه و ...

مرسی عشقممم

فقط بهم بگو فلسفه و منطق و چطور بخونم؟؟؟؟

معلم یا سایتی که انلاین درس بدن سراغ نداری؟

ولی عزیزم منم موافقم ک تو رشته ی خودت بمونی اوضاع بازار کار رشته های انسانی خوب نیست

رشته های پیرا پزشکی چه تو ایران چه خارج از ایران براشون موقعیت کاری هست و درآمد خوبی دارن

استارتر واقعا شرمندم🥺  واسه ۲تاپیک اخرم گزارش بزنید  ایه الکرسی میخونم

گزارش زدم عزیزم 

عمر،گران می گذر خواهی نخواهی/سعی بر آن کن نرود رو به تباهی ...                                                    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹                                                                                           
2706