1874
1993

بچه ها من رشتم تجربیه میخوام کنکور انسانی بدم .

کتاباشو تهیه کردم بهم بگید روشهای خوندن هر درسو

رشتت بخدا عالیه پشیمون میشی انسانب فوقش بری فرهنگیان ک معلم بشی یا بری وکالت ک قبول شدن تو آزمونش خیلی سخته بهترین رشته رو داری همینو ادامه بده 

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم💜🌸 باکے از سرما ندارم ، سبز و سخت و محکمم^^💚                                           I  can🔥           
استارتر واقعا شرمندم🥺  واسه ۲تاپیک اخرم گزارش بزنید  ایه الکرسی میخونم

من میزنم واسه منم بخون لطفا مرسی 🙃❤️

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم💜🌸 باکے از سرما ندارم ، سبز و سخت و محکمم^^💚                                           I  can🔥           

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2000
رشتت بخدا عالیه پشیمون میشی انسانب فوقش بری فرهنگیان ک معلم بشی یا بری وکالت ک قبول شدن تو آزمونش خی ...

منم موافقم. پیراپزشکی بخونه خیلی بهتره.  حتی بهداشت ها هم خوبه به نظر من. تنوع رشته اش بالاس. کارم زیاد پیدا میشه.  

عربیتو خوب بخون

نقطه قوتت ریاضیته که بچه های انسانی اکثرشون ضعف دارن تست زیاد بزن تو ریاضی

فلسفه و منطقم ضریبش بالاس خوب بخون

دین و زندگی و زبان 

جامعه شناسی و روانشناسی اگه بخوای رشته ی روانشناسی قبول بشی. درصدهاش مهمه

بازم تحقیق کن من چند سالی از کنکورم میگذره 

رشتت بخدا عالیه پشیمون میشی انسانب فوقش بری فرهنگیان ک معلم بشی یا بری وکالت ک قبول شدن تو آزمونش خی ...

اخه عزیزدلم من یه عالمه مشکل دارم که وقت و تمرکز واسه تجربی ندارم و به دلایلی باید امسال وارد دانشگاه بشم .

ولی وقتی که مشکلام کمتر شدن حتما کنکور تجربی میدم

2011
عربیتو خوب بخون نقطه قوتت ریاضیته که بچه های انسانی اکثرشون ضعف دارن تست زیاد بزن تو ریاضی فلسفه و ...

مرسی عشقممم

فقط بهم بگو فلسفه و منطق و چطور بخونم؟؟؟؟

معلم یا سایتی که انلاین درس بدن سراغ نداری؟

ولی عزیزم منم موافقم ک تو رشته ی خودت بمونی اوضاع بازار کار رشته های انسانی خوب نیست

رشته های پیرا پزشکی چه تو ایران چه خارج از ایران براشون موقعیت کاری هست و درآمد خوبی دارن

الان تصمیمم و گرفتم  واقعا تو ۵ ماه واسه تجربی سخته قبول شی

مگه سه سال مدرسرو نخوندی تجربی؟

داداش من پارسال بعد از عید واقن شروع کرد الان پرستاری میخونه 

حتی اصن رشتشم ی چیز دیگه بود بعد اومد تجربی ینی دبیرستان نخونده بود

رشته های بدون کنکور زیاده که چه نیازی به خوندن

خوبی!!!!

قلب،لانه ی گنجشک نیست که بهار ساخته شود ودر پاییز باد آن را باخودش ببرد...قلب،مهمان خانه نیست که آدم ها بیایند،دوسه ساعت یا دوسه روز توی آن بمانند و بعد بروند...

انسانی من بودم دانشگاه هم رفتم به مرور زده شدم همش حفظ کردنی تو دانشگاه هم فلسفه ومنطق دهن ادم صاف میکنن.برگردم عقب میرم کلاس اشپزی ولی انسانی نمیرم 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی عزیزم منم موافقم ک تو رشته ی خودت بمونی اوضاع بازار کار رشته های انسانی خوب نیست رشته های پیرا ...

متاسفانه کتابارو خریدم و هزینه کررم و مصمم .

حرلتون درسته ولی سعی میکنم وقتی اوضاع بهتر شد کنکور تجربی بدم و انشا الله پزشکی بخونم