2737
2734
عنوان

به نظرتون دارم سقط میکنم؟

277 بازدید | 35 پست

بچه ها امروز تو ازمایشگاه شوکه شدم و حالم بد شد و گریه کردم....هفته ششم بارداری هستم....از ظهر دیگه شکمم سفت نیست و ترشحاتم یهو زیاد شده......درد ندارم..فقط لرز دارم.....ممکنه راهنماییم کنید

واسه چی شوکه شدی

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا شوکه شدی مگه چ جوابی میخواستی  بگیری

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2738
بتام با ده روز تاخیر کمه.....هر چهل و هشت ساعت دو برابر شده ولی چهارصده.......بهم گفت این بچه برات ن ...

ای وای .😔

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

بتات الان چنده

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
راست میگی؟ اینجا بتاها رو میبینم همه بالاست...من دیدم اون گفت بچه ضعیفه دلم شکست

توكل به خداكن ولي علايم سقط فقط درد شكمي و خونريزيه همين......انشالله درست ميشه.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2706