2726
عنوان

یه موجود عجیب توخوابامه که دارم عذاب میکشم خانم بردارنیا

| مشاهده متن کامل بحث + 4475 بازدید | 360 پست
نه عزیزم تسخیر جسم به همین راحکی نیست.تسخیر روح هم فقط به اذن خدا اتفاق میوفته.ایمان قوی داشته باشی ...

ولی عزیزم اگر این چیزا نبود این همه دعا و راهکار برای دفع جن یا کسی که جن زده شده نداشتیم خدا توانا هست ولی این چیزا هم هست متاسفانه

عزیرم منم مثل تو ام البته من زیاد این حالت بهم دست نمیده من یه چیز سیاه میبینم که رو سقف دور میزنه بعد که شروع میکنم ایهالکرسی خوندن فقط سراسیما میشه وگرنه هیچ تاثیری روش نداره حتی منم‌مثل شما دستشو حس میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولین بار شاید 10سالگیم بود موقع خواب قشنگ حس کردم یه چیز سیاهی یا بادی از روم رد شد رفت. اون لحضه بی حس شدم سرم سوت میکشید صبحش مامانم تو حال خوابیده بود ازش پرسیدم گفت از رو منم رد شده بعد اومده تو اتاق 

چــَـند عـَـدَد قـرصٍـ بیــ خـًـیالـیــ لـُــطفــَـاً
2728

بختک چیه اخههه؟؟؟تو قرن ۲۱ داریم زندگی میکنیم....

وقتی اکسیژن مغز کم میشه حس میکنی داری خفه میشی و جسم سنگینی روت افتاده ک قدرت حرکت کردن نداری اون لحظه مغز یه شوک به بدن وارد میکنه ک از خواب بیدارشی بتونی نفس بکشی بعضیا وقتی اون شوک بهشون وارد میشه حس میکنن از بلندی پرت شدن پایین...

ولی عزیزم اگر این چیزا نبود این همه دعا و راهکار برای دفع جن یا کسی که جن زده شده نداشتیم خدا توانا ...

بله هست ولی نمیتونن تسخیر کنن چون قدرتشو ندارن.ما ازونا قوی تریم.این دوستجونم مشکلش با چند تا دعا حل میشه.همون ایت الکرسی که گفتین بخونه و کارهای دیگه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
بله هست ولی نمیتونن تسخیر کنن چون قدرتشو ندارن.ما ازونا قوی تریم.این دوستجونم مشکلش با چند تا دعا حل ...

میدونم عزیزم ولی تسخیر هم دیدم متاسفانه انشالا که چیزی نمیشه ، اره این دوستمون مشکلش خیلی شدید نیست با این کارا اگر هم باشه می‌ره

بختک چیه اخههه؟؟؟تو قرن ۲۱ داریم زندگی میکنیم.... وقتی اکسیژن مغز کم میشه حس میکنی داری خفه میشی و ...

اون کلا جداست پرت شدن یه چیز دیگست 

ولی این سرت سوت میکشه صدای اعضای خانوادتو میشنوی درحالیکه نیستن بدنت بیحسه 

چــَـند عـَـدَد قـرصٍـ بیــ خـًـیالـیــ لـُــطفــَـاً
میدونم عزیزم ولی تسخیر هم دیدم متاسفانه انشالا که چیزی نمیشه ، اره این دوستمون مشکلش خیلی شدید نیست ...

کسی که باقران انس داره فک نکنم کسی اذیتش کنه مگراینکه خودش کاری کرده باشه که سمتش بیان

ولی من همشونو حس میکنم دستشون روپوستم که خشک وست دستش زخمه همه رو حس میکنم 

حتما برو روانشناس . منم بختک روم میفتاد اما حتی چشام بازم نمیشد که ببینمش ... حتما حتما برو روانپزشک یا روانشناس عادی نیست اینا

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706