2733
2734
جووونم سمت پیروزی ام،تو کدوم سمتی عزیزم

من غربم ولی بازم خوبه 

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یدونه داشتم صمیمی ن .اونم رد کردم رف حوصلم نمیکشه دوست ده تا خوبی داشته باشه یه جا بلخره ادمو ب ...

😅😅😅عه برا من پیش نیومده بهم نارو بزنن اون قدیمیا ک الان خبری ازشون ندارم ولی خوب بودن همون دو سه تا رفیقی ک داشتم

منم  همیتطورم...راسی اینجا اگ درخاسته دوسیه  کسی رو قبول کنیم شمارمونو میتونه میبینه؟؟؟

ن شماره نمیفته خیالت تخت 😂

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
2731
من غربم ولی بازم خوبه 

خوبه عزیزم، بازم می تونیم قرار بذاریم و همدیگرو ببنیم

2738

ولي خداييش ما خانوما اينطوريم چشم ديد نداريم يكي خوشبختر از ما باشه البته سو تفاهم نشه بعضي هامون ،اما مردا اينطوري نيستن،من شوهرم بالاي سه چهار تا دوست داره كه  ده بيست ساله همو ميشناسن ولي هنوزم باهمن 

اين نيز بگذرد🌺🌺🌺

خانومای تهرانی بیان باهم دوست شیم

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭

دوستای من دوتا بودن

از پشت زدن

منم ردشون کردم گمشن

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
خوبه عزیزم، بازم می تونیم قرار بذاریم و همدیگرو ببنیم

درخواست دوستی میدم 🥰

میشه این برام گزارش بزنی از صب بیس نفر گفتن زدن ولی پاک نشده 😕 https://www.ninisite.com/discussio ...

به نی نی یار بگو،  نی نی یار تو تاپیکت تگ کن و بگو بترکونه

با گزارش تعطیل بشه کاربری خودت هم تعطیل میشه

2706