2737
2734

؟

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اول یک کم روغن بزن بهش ببین کنده میشه. 

روغن🙄

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2738
دوستان نکات و گفتن. اول سشوار داغ بگیر کم کم هرچقدر میشه درمیاد. بعد قسمتهای چسبی باقیمونده و با روغ ...

چجوری باروغن؟!

روغن🙄

با الکل بکش جای لیبل رو  پاک میشه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
عزیزم منم برچسپ یخچالم رواعصابم بود هرکاری کردم درست کنده نشد ،خودبرچسپ رو سشوهرگرفتم کندم وجای برچس ...

چجوری بفکرت رسید سوسک کش بزنی🙄😂آخرش چسباشو شاید چندمنظوره هم تمیز کنه ولی الان خودش چسبیده کامل کنده نمیشه 

روغن🙄

بله روغن مایع دو قطره بریز روی برچسب بعد ببین اروم از یک گوشه اش جدا میشه اگر نشد گاهی با حرارت وارد کردن مثل همون که دوستمون گفت  مثل سشوار . بعضیاشونم با الکل جدا میشن .

2706