2737
2734
عنوان

ترس از بارداری خارج رحم

162 بازدید | 25 پست

تازه فهمیدم حاملم

یکم شکمم گاعی وقتا تیر میکشه ..لکه هم ندیدم

بتا هم ۱۷۰۰

زخامت رحم ۱۷

دکتر گفت یه چیزی شبیه به ساک میبینه ولی گفت شاید ساک نباشه 

خدایا کودکم رو به خودت سپردم❤منتظرتیم عشق کوچولو❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پنج هفته ساکو دید ولی تو تا هشت هفته جا داری فعلا نگران نباش

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
2738
شنبه برم ساکو میبینه؟

چراانقدر عجله داری شما.من اگر پنج هفته رفتم چون خونریزی کردم وگرن اصلا نیاز نیست هرروز سونو باشی ک😐

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
چراانقدر عجله داری شما.من اگر پنج هفته رفتم چون خونریزی کردم وگرن اصلا نیاز نیست هرروز سونو باشی ک😐

میترسم خارج رحم باشه

خدایا کودکم رو به خودت سپردم❤منتظرتیم عشق کوچولو❤
چرا بابا میترسی  ازمایش بده اگه بتات دوبرابر شده باشه رشدش نرماله

من امروز ازمایش بتا تکرار کردم اولش۴۲ بود الان منتظرم ۱ساعت دیگه جوابش بیاد تموم تنم ازاسترس میلرزه اگه دوبرابر بشه حله؟اخه۸۴خیلی کمه که

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
من امروز ازمایش بتا تکرار کردم اولش۴۲ بود الان منتظرم ۱ساعت دیگه جوابش بیاد تموم تنم ازاسترس میلرزه ...

چندروز از موعدت گذشته

2706