2733
2734
عنوان

بالا بودن هورمون مردانه در خانم ها

2395 بازدید | 28 پست

سلام.

کسی بوده که تنبلی تخمدان داشته باشه، ریزش موی شدید بره دکتر بگن هورمون مردونه بالاس..

کسی راه درمانی بجز قرص و داروهای شیمایی بلده که خودش یا اطرافیانش تاثیرشو دیده باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم دارو هایی که دکترت گفته استفاده کن تا هورمون هات متعادل بشن

از من رشتمو نپرسید، خطر لو رفتن دارم، نمیگم(': - با  هم از دست زمان فرار میکردیم... حالا دنبال همون شبا میگردیم... نموند برامونم هیچ احساسی🫀🥃💊... کاربری دو تا دوست قدیمی، ساقی و کیمیا😄🖐🏻 یکیمون مجرده اون یکی متاهل فکر بد نکنید🫶 خواهشا کاری نکنید نی نی یار تعلیقمون کنه همه کاربریای قبلیمون ترکید مجبور شدیم کاربری مشترک بزنیم دیگه سیمکارتامون ته کشیده آخریشه به خدا🫠🥲
2731

من بودم حتی ریشم در میاری رازیانه خیلی خوبه

بگیر نصف به نصف با نبات آسیاب کن قبل ناهار و شامت ۱ ق چ با یه لیوان آب بخور، پماد رازیانه هم از عطاری بگیر شبا موقع خواب بمال رو رحم و تخمدانهات بعد یه مشمبا بزار روش بخواب خیلی زود خوب میشی فقط تو دوران پریودی نخور

من بودم حتی ریشم در میاری رازیانه خیلی خوبه  بگیر نصف به نصف با نبات آسیاب کن قبل ناهار و شامت ...

پرولاکتینش بالا باشه بدتر میشه

من از بیگانگان هرگز ننالم که با من هرچه کرد آن آشنا کرد...😔
2738

منم دارم کچل میشم 😭😭😭

تو رو خدا به منم کمک کنید دکتر برام قرص سیبل نوشته هورمون مردانه رو کم میکنه هورمون زنانه استروژن رو زیاد میکنه  ریزش مو کمتر شده ولی تو طب سنتی هم راهی هست

دل کسایی رو میشکنی که اصلا برات مهم نیستن ولی کارماشو سر کسی پس میدی که خیلی برات مهمه:)                       INFJ
2706