2737
2734

منم خیلی دلم میخواد برم😔

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

برای آلمان زبان خیلی خیلی مهمه از همه چیز مهم تره 3 تا هم آزمون داره که باید بدی تا مدرک زبان آلمانی بهت بدن برای رشته هایی مثل پزشکی زبان براشون خیلی مهمه چون باید با بیمار ارتباط بگیره ولی برای مهندسی ها حالا اهمیت زبان کمتره

برای آلمان زبان خیلی خیلی مهمه از همه چیز مهم تره 3 تا هم آزمون داره که باید بدی تا مدرک زبان آلمانی ...

زبان اوکیه

اون سه تا آزمون چیه؟

توی ایران برگزار میشه سه تاش؟

هزینه ش چقدره؟

شما آلمان زندگی میکنید؟

روان شناسی

یه پیج هست هاش اف دانشجوهایی که رفتن باهاشون مصاحبه میکنه که چطور رفتن  ولی اونا پزشک و مهندس بودن ولی کلا باید یه استادی کسیو پیدا کنی مثلا مدیر گروه یه دانشگاه رو اکثرا همینطوری رفتن خیلی ایمیل زدن و اینا 

2738
اقدام کنید!! برای چه رشته ای؟!

من دانشجو نیستم...یه سال کنکور دادم زمین شناسی قبول شدم خانوادم نزاشتن بخونم وگرنه شنیدم رشته های علوم پایه رو خیلی راحت تر پذیرش میکنن..

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 
یه پیج هست هاش اف دانشجوهایی که رفتن باهاشون مصاحبه میکنه که چطور رفتن  ولی اونا پزشک و مهندس ب ...

از هزینش اطلاع دارید که تقریبا چقدره؟

زبان اوکیه اون سه تا آزمون چیه؟ توی ایران برگزار میشه سه تاش؟ هزینه ش چقدره؟ شما آلمان زندگی میک ...

نه یکی از دوستامون آلمانه نه آزمونا تو ایران برگزار نمیشه باید بری آلمان آزمونا رو بدی یک سال هم طول میکشه باید لیسانسم ایران گرفته باشی بخوای برای فوق پذیرش بگیری 

2706