2726
عنوان

چرا بعضی مادرا اینقده بین بچه ها فرق می زارن

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 40 پست
مامانم همیشه میگه مادر بین بچهاش فرق نمیزاره یکی از بچها بیشتر بمادر محبت میگنه مادر فقط جواب محبتشو ...

آره داداشم خیلی به مادرم محبت می کنه اگه بگه بمیر نمیگه نه ولی بازم مادرنباید فرق بزاره 

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا عجیبه که شما رو هم مجبور میکنه اونو بیشتر دوس داشته باشید🤔

آره ماهم ازاین کارش بیشتر ناراحت میشیم وگرنه اگه خودش بودکاریش نداشتم 

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁
به نظرمن اتفاقا برعکس،همه اولی رو بیشتر دوست دارن لااقل دور وبر ما که اینجوریه هرچی دیدم 

چه جالب 

حالا من هرچی دور و برم میبینم اینجورین 

از جمله مامانم ،مادرشوهرم . خالم 

البته اونایی ک پسر دوستن ،پسراشون دوست دارن فرقی نداره بچه چندم باشن 

2728
به نظرمن اتفاقا برعکس،همه اولی رو بیشتر دوست دارن لااقل دور وبر ما که اینجوریه هرچی دیدم 

شوهرم هم دختر بزرگم روبیشتردوست داره ، ولی من خداشاهده بین هیچ یکی از بچه هام فرق نمی زارم توچشای هریکی که نگاه می کنم می گم خدایا چقددوستش دارم 

به نظرم همه مامانا بچه های اخر بیشتر از همه دوست دارن 

مامان من نصف حقوقش رو به برادرم میده ولی بازم کسی هیچی نمی گه 

بامزه است اتفاقا ،چون خودم بچه اخرم بیشتر از همه تحویلم میگیره مامانم 😃😃😃

باشه عزیزم ما هم مشکلی نداریم چون واقعا برادرم روخیلی دوست داریم ولی مادرم اصرارمی کنه که باید شماها هرجایی که با داداشت بودین بیشتراز بقیه بهش احترام بزارین خلاصه اون ریس ما گدا بازی دربیاریم ولی خدایی داداشم خیلی درک وشعور داره خیلی مهربونه ولی بخاطر طرف داری مادرم همه باهاش بدشدند 

هیییی نگو خواهر ...ما هم سه تا خواهریم مامانم خواهر بزرگم رو خیلی دوست داره هر رفتار اشتباهیم کنه بازم عشقش اونه ولی من بیشتر از اون دوتا دوسش داشتم و به فکرش بودم طی روز اونا ی بار زنگ میزدن من چندین بار..ولی به من که میرسه دو کلمه اونم به زور باهام حرف میزنه..

باشه عزیزم ما هم مشکلی نداریم چون واقعا برادرم روخیلی دوست داریم ولی مادرم اصرارمی کنه که باید شماها ...

نه دیگه مامان من اینجوری نییست از کسی انتظار نداره

اما خودش بیشتر هوامو داره زیر زیرکی بهم کمک میکنه

برات گزارش زدم خواهر   من یه بارتوی یه تاپیکی گقتم برام گزارش بزنین یه خانمه انقده بد باهام حرف زد نمی دونم چرا بعضی ها این جوریه 

چه جالب  حالا من هرچی دور و برم میبینم اینجورین  از جمله مامانم ،مادرشوهرم . خالم  ...

اره پسر دوستا اینجورین

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
شوهرم هم دختر بزرگم روبیشتردوست داره ، ولی من خداشاهده بین هیچ یکی از بچه هام فرق نمی زارم توچشای هر ...

دقیقا منم بخاطر همینه که دوست ندارم دوتا بچه داشته باشم،چون میدونم شوهرم قطعا فرق میذاره مخصوصا که دختر خیلی دوست داره

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2706