2733
2734
عنوان

به نظر شما کدوم خانواده ها کار بهتری انجتم میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادربزرگم یه دور تقسیم کرد

الان منتظرن بمیره بقیه شم بردارن

آدم کفتار و لاشخور همیشه یه جوره عوض نمیشه

از من رشتمو نپرسید، خطر لو رفتن دارم، نمیگم(': - با  هم از دست زمان فرار میکردیم... حالا دنبال همون شبا میگردیم... نموند برامونم هیچ احساسی🫀🥃💊... کاربری دو تا دوست قدیمی، ساقی و کیمیا😄🖐🏻 یکیمون مجرده اون یکی متاهل فکر بد نکنید🫶 خواهشا کاری نکنید نی نی یار تعلیقمون کنه همه کاربریای قبلیمون ترکید مجبور شدیم کاربری مشترک بزنیم دیگه سیمکارتامون ته کشیده آخریشه به خدا🫠🥲

کاملا مشخصه گزینه اول. و هر کسی هم اینکارو کرده راضی بوده نه اینکه بچه خدای نکرده آرزوی مرگ والدینش رو داشته باشه تا بتونه گرفتاریاش رو با ارث رفع کنه بارها شنیدم از بقیه همینو.

یا رب روا مدار که گدا معتبر شود.
2731
اونا فقط برای عشق و حال ازدواج کردن.... چشمشون همش تو جیب پدرزن و پدر شوهره

همینه که پسرا زن نمیگیرن و فساد میشه کو کاری که بشه یه زندگی رو مهیا کرد کرایه ماهی 4  ملیون کمک برای اینه که تو این شرایط اقتصادی بو بچه هایی که اول زندگیشونه بهشون فشار نیاد

خالم این کارو کرد سه تا خونه داد به پسراش نفری یکی زمینم بهشون داد به دختراشم به مقدار بیشتر زمین ...

بدبختی همینه نمیشه آدما رو شناخت قانون باید تغییر کنه چرا باید برای هر مساواتی کلی دفتر و دستک و چونه زدن و وکیل و محضر باشه

دومی ☺ 

من الان شوهرم اغلب خرج و مخارج خونوادشو میده و میداد .  از صفر تا صد .چرا باید ب طور مساوی تقسیم شه؟ 

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  
2738
به نظر من به نام بچه بزنه اما نگن تا بعد فوت خودشون بفهمن

اره بخدا مال ما عمه هام از الان میگن به مادرم که همه چی داداشم مال ماعه انقدر بد ذاتن عوضیا

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

اولی

هم خانواده پدری هم مادری یه عالمه زمین و ملک هست ولی چ فایده همینجور مونده همش دعوا بحث پیش میاد موقع نصف کردن. خوباشم پسرای بزرگ برداشتن فروختن.  برای این پدر مادرا فقط فحش هست. 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
مادربزرگم یه دور تقسیم کرد الان منتظرن بمیره بقیه شم بردارن آدم کفتار و لاشخور همیشه یه جوره عوض ن ...

مادر بزرگ منم همه چیو داد به دایمم موقع مرگش تنها مرد یعنی دایم هیچ کاری براش نکرد دکترم با منت و جنگ و دعوا میبرد  اما مادر پدرم حقوق پدربزرگمو زد به نام خودش خونه هم داره منت هیچکیو نمیکشه همه جا هم میره مثل اون یکی نیست هر کاریم بخواد میکنه به نظر من نباید داد 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
همینه که پسرا زن نمیگیرن و فساد میشه کو کاری که بشه یه زندگی رو مهیا کرد کرایه ماهی 4  ملیون کم ...

اینا بهانس.... بچه ها رو باید مستقل بار بیاریم..... ماهیگیری یادشون بدیم نه اینکه فقط لقمه بذاریم دهنشون

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
مادر بزرگ منم همه چیو داد به دایمم موقع مرگش تنها مرد یعنی دایم هیچ کاری براش نکرد دکترم با منت و جن ...

دقیقا

از من رشتمو نپرسید، خطر لو رفتن دارم، نمیگم(': - با  هم از دست زمان فرار میکردیم... حالا دنبال همون شبا میگردیم... نموند برامونم هیچ احساسی🫀🥃💊... کاربری دو تا دوست قدیمی، ساقی و کیمیا😄🖐🏻 یکیمون مجرده اون یکی متاهل فکر بد نکنید🫶 خواهشا کاری نکنید نی نی یار تعلیقمون کنه همه کاربریای قبلیمون ترکید مجبور شدیم کاربری مشترک بزنیم دیگه سیمکارتامون ته کشیده آخریشه به خدا🫠🥲
اره بخدا مال ما عمه هام از الان میگن به مادرم که همه چی داداشم مال ماعه انقدر بد ذاتن عوضیا

میدونم عزیزم درک میکنم منم عمم هام سر ارث میراث پدرمو خوردن چون این مسائلو دیدم ترجیح میدم تا لحظه اخر بچه ها نفهمن بدون مادر و پدرشون چیزی دارن که حداقل منت خرج و مخارجو نذارن  نه اینکه ببرن ول کنن به اجون خدا 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2706