1874
2019
عنوان

خانمهای که شوهرکچل دارن بیان

284 بازدید | 44 پست

خانمها هیچ قصدی ندارم  فقط اینوخیلی می شنوم میگن مردای کچل بیشترشون مهربان  وبیشترشون زنهاشون خوشکله دارن این حرف سحت داره  

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁

و پولدار که یادت رفت 😂😂😂😂😂

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

صحت 

من گفتم دیگ نگید😐

🕌سلام آقــــاا.... که الان رو  بـــه روتونم.. من اینجامو زیـارت نامه مـیخونم.....حسین جانـــم❤....بزار سایت همیشه رو سرم باشه... قرار ما شب جمعه حرم باشه🕌...حسین جانم...😞🕌🤲🏻دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

دو نوع کچل داریم کچل باخاصیت کچل بی خاصیت 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2032

شوهر خاله من همه ی این ویژگی ها رو داره

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زیر پوست من یک دنیا درجریان است،،،انگارحبابی در  دلم میترکد واین روزها کوچک بند انگشتی من دردلم غوغایی به پا کرده است 😘خدایا هزاران بار شکرت بابت کنجد تودلم😘😘

امدم اونایی که شوهر کچل دارن ببینم👀

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ تیکر به وقت ۱سالگی جوجه رایان 🐣🐥😄کاربر جدید نیستم باز تعلیق شدم خودم صبح جمعه فهمیدم😄😁عضو چالش۱۴۰۰رژیم کتوژنیک شروع از ۱۹بهمن وزن اولیه۹۰. قد ۱۷۴.هدف۷۰.وزن هفته اول۸۶.۴۰۰.🥰هفته دوم۸۳.۷۰۰🥰وزن هفته سوم۸۲🥰وزن هفته چهارم۷۸🥰
و پولدار که یادت رفت 😂😂😂😂😂

آخه پولدارزیاددوربرمه کچل نیستن

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁

کچلامهربون وپولدارن

📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿

کچل کچل کچاله روغن کله پاچه😁داداشم موهاشو میزد اینوواسش میخوندم

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃

من مقعتقدم همه کچل ها خوش شانسن پولدار

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ تیکر به وقت ۱سالگی جوجه رایان 🐣🐥😄کاربر جدید نیستم باز تعلیق شدم خودم صبح جمعه فهمیدم😄😁عضو چالش۱۴۰۰رژیم کتوژنیک شروع از ۱۹بهمن وزن اولیه۹۰. قد ۱۷۴.هدف۷۰.وزن هفته اول۸۶.۴۰۰.🥰هفته دوم۸۳.۷۰۰🥰وزن هفته سوم۸۲🥰وزن هفته چهارم۷۸🥰
1718