2737
2734
عنوان

خواهر شوهرم هی خونمونه وقت و بی وقت

| مشاهده متن کامل بحث + 20307 بازدید | 496 پست
فقط ب این نتیجه میرسم چ مرگم بود شوهر کردم😐😐😐

مام خیلی وقته به این نتیجه رسیدیم جانم. تو این زندگی باید واسه ارامشت بجنگی وگرنه ول معطلی! اگه برعکس همین قضیه بود و خواهر برادر شما پاش تو زندگیت بود شوهرت دووم میاورد؟؟؟ 

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه وقتی خونشون هستم میگه پاشو آب بیار 

من گفتم اول تاپیکت منم دوتا خواهر شوهر دارم.چهار سال اول توی ساختمان بودیم.زیاد میومدن واذیت میکردن اونا هم کوچولو بودن......ولی اگه ب من میگفتن اب بیار پیش پدر شوهرم میگفتم خودت دست و پا نداری؟خودت زیاد کم زبونی استارتر........مشکل اعصاب پیدا میکنی دختر یا ب همسرت بگو.یا ب مادر همسرت بگو حوصله شو ندارم.

خدایا شکرت💐🙏
ببین گلم مثلا ی بار مامانم شب موند خونمون خواهر شوهرمم طبق معمول خونمون بود ب مامانم گف تو چرا نمیری ...

دوست عزیزم این طوری فقط خودت حرص میخوری  بهترین روزای زندگیت و سر یه مسیله دادی رفته با حس خوب و شفقت به مادر شوهرت بگو ولی با حس خوب 

فقط لطف خدا
2731
من نمیگم سخت نیست ولی بیشتر از حد خودمون هم سختش میکنیم من اینهم نفرت و کینه  رو نمیفهمم نشان ض ...

من گفتم فقط مشکلم تخت خوابه خانوما نسبتا محترم؟

گفتم بجا بی ادبیه خیلی بد تربیت سده

تو کشو های شخصیم سرک میکشه

بی احترامی کردنش بی اندازه اس

همش سوال میپرسه منم حوصله ندارم

اصن من روانیم اعصابم مشکل داره زوره مگه من زاییدم بچه رو ک هی بیخ ریش منه

میشه کار در منزل بهم معرفی کنید

کار در منزل نمیشناسم ولی خب اگه کاری بلدی میتونی انجام بدی مثلا کیک پزی یا دوخت و دوز و فتوشاپ و... بازاریابی و کارای اینترنتی و...

فکر می کنم اگه دیوارو بگردی پیدا کنی قبلا چندتا مورد دیده بودم

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید 
من خودمم عروسم ولی سعی میکنم بدجنس نباشم 

اینا بدجنسی نیست و واقعا دست خود آدم نیست 

عصبی میشی شدید من درکشون میکنم چون روحیه ها باهم فرق داره 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
خوب کردی آفرین گربه رو دم حجله کشتی راحت

از امروز یه فکر اساسی کن فردا بره مدرسه درس و مشقشم میوفته گردنت

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2738

کاری به موضوع بحث ندارم نظریم درموردش ندارم که چطوری رفتار کنید یا ن ولی ی چیزی که فکرمو درگیر کرد اینه که فرقی نداره چهار سالت باشه یا چهل سال همین که خواهر شوهری نچسب ترین آدم دنیایی.چرا واقعا؟؟!!!

2706