2703
2553
عنوان

همه جا اینطوری وقت میدن؟؟

103 بازدید | 15 پست

اومدم دکتر پوست بهم یک وقت داد هنوز نرفتم 😐😐

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین

اره جاهای شلوغ همینه. مطبا هم ک زمان تقریبیه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اره 

اخه چراااا

نمیتونن درست بگن کی نوبتت میشه؟

حداقل نیم ساعت بعد

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
2714
اره جاهای شلوغ همینه. مطبا هم ک زمان تقریبیه

اونقدم شلوغ نبود

مثلا ۵ نفر قبلم بودن

اخه چراااا نمیتونن درست بگن کی نوبتت میشه؟ حداقل نیم ساعت بعد

گاهی بد وقت میدن در واقع بیخود وقت میدن  مریض ها که میان همینجوری به ترتیبی که اومدن میفرستم داخل

گاهی هم دکتر دیر میاد  خیلی دیر

اونقدم شلوغ نبود مثلا ۵ نفر قبلم بودن

طولش دادن دیگه اونا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
تقریبی وقت میدن

یک ساعت و نیم که تقریبی نی اخه

فقط دکتر دندونپزشکم 

هر زمان وقت میده همون ساعت میریم داخل

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
اره بابا ما یه دکتر میرفتیم میگفت همه۴اینجا باشن ۴رمیرفتیم دکتر۶می اومد تا ۱۲-۱شب بیمار می دید

چقدر بد که برای وقتتون ارزش قائل نبود

2706