2726

سلام لطفا از پیج من بازدید کنید لباس نوزادی دارم ببشتر به صورت ست بلوز شلوار از سی تومن به بالا همه با کیفیت پیج رو فالو کنبد نهایتا تا ده روز دیگه کارای مجلسی خیلی خوشگل میارم اگه هم میخواین کارای سفارش داده شده ببینید دایرکت بدیدhttps://www.instagram.com/p/CJfXXERHETy/?igshid=mpy9ayogg9gj

پیج فروش لباس نوزاد و کودک دارم قیمتا واقعا مناسب هست لطفا ببینید likado.gallery

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پرداخت درب منزلم داری عزیزم؟ 

بوشهر اگه باشید ممکنه بتونم شماره تماس هم اگه میخواید دایرکت اینستا

پیج فروش لباس نوزاد و کودک دارم قیمتا واقعا مناسب هست لطفا ببینید likado.gallery
تهرانم 😑

شرمنده اگه مشکلتون عدم اعتماد هست اینستا پیام بدید تلفنی صحبت میکنیم اگه مایل بودید بخرید اگه هم نه که خوشحال مبشم از هم صحبتی تون 

اینا سایز چندن وقیمتشون چند؟

همه رو قیمت زدم سه تیکه های بی بی وان بیشترش سایز سه مونده البته یک و دو هم دارم برای دوقلوها هم تخفیف هست

عزیزم من دیدم پیجتو.چون یه مدتع دنبال لباس نوزادی ام قیمت اکثر پیج ها دستم هست.

پیشنهاد میکنم برای رونق کارت قیمت هات پایین تر ازین باشه.وگرنه بین پیجهایی که چند ده هزار فالوور دارن سخت بتونی کار کنی...( توصیه ام خواهرانه ودر حد پیشنهاد بود.ناراحت نشو لطفا)

عزیزم من دیدم پیجتو.چون یه مدتع دنبال لباس نوزادی ام قیمت اکثر پیج ها دستم هست. پیشنهاد میکنم برای ...

دقیقا درسته ولی باورتون میشه سود کمی هم در نظر گرفتم واقعا بعضبا فیمت عمده شون بالاست مخصوصا بی بی وان اینقدر هزینه پست و جانبی هم داریم واقعا سخته 

عزیزم من دیدم پیجتو.چون یه مدتع دنبال لباس نوزادی ام قیمت اکثر پیج ها دستم هست. پیشنهاد میکنم برای ...

ممنونم که پیجم رو دیدید دلیلی برای ناراحت شدن وجود نداره استدلالتون هم درسته بالاخره اونا پیج بزرگ هستن با هزاران فالویر تنها راهی که بشه باهاشون رقابت کرد پایبن بودن قیمت هست ولی واقعا بعضی وقتا جا نمیزارن تولیدیا