2410
2553
عنوان

چطور پرخاشگر نباشم

142 بازدید | 17 پست

من دختری به شدت برونگرا هستم که کوچک ترین احساساتم رو سریع بروز میدم. یعنی برای چیزای کوچیک ممکنه عصبی بشم. بخاطر همین تمام مدت در حال دعوا با داداشم هستم دیگه روح و روان برام نمونده. کسی می‌دونه باید چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وقتی بدونید این پرخاشگری ها عواقب خوبی نداره و قبل از اینکه به جوش بیاید یه لحظه به بعدش فکر کنید ایشالا که آروم بشید یا برای خودتون جریمه بزارید که اگه عصبانی شدید هر دفعه مقداری خودتون رو جریمه کنید و بعدش با این جریمه ها واسه خودتون کادو بخرید. امیدوارم آرامش داشته باشید همیشه. برای منم دعا کنید عشقم برگرده

کاغذ پاره کن

البته مسئله ای هم که هست اینه که من اگه وقتی عصبی ام یکم به حال خودم گذاشته بشم، آروم میشم. متاسفانه این برادر من مرض داره خوشش میاد کرم بریزه. از طرفی هم به خودم میگم بعدا توی اجتماع شاید شرایطی پیش اومد نتونستی تنها باشی، میخوای چیکار کنی 

2714

دوروش خوبه ازنظرمن،یکی وقتی عصبانی هستی ومیخوایبه مخاطبت پرخاشگری کنی یه لحظه تصورکن اون این رفتاروواین حرفاروبه توبگه،خب خیلی ناراحت میشی ودوم اینکه وقتی عصبانی هستی،هرچیزی ک عصبیت میکنه وحرفاوفوشایی که توذهنته روروی کاغذبنویس،بنویس تاذهنت خالی میشه ازاین حال،بنظرم تاثیرداره چون ایناروشای روانشناساهم هس

دوروش خوبه ازنظرمن،یکی وقتی عصبانی هستی ومیخوایبه مخاطبت پرخاشگری کنی یه لحظه تصورکن اون این رفتاروو ...

مرسی گلم میدونی چیه، من تقریبا ۹۰ درصد پرخاشگری هام با داداشمه. بهش میگم که اگه من عصبی شدم، کافیه دو دقیقه تنهام بزاری تا خودم بیام بغلت کنم اصلا! ولی متاسفانه دوست داره کرم بریزه و منو عصبانی کنه

2706