2733
2734
عنوان

مامانای تیر و مرداد ۱۴۰۰ بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 78 پست
من ۱۴ هفته ام. غربالگری دوم ک برم مشخص میشه دیگه. حالت تهوع ندارم ولی از بوی همه چی بدددددم میاد

خودت حس نمیکنی جنسیتش چی باشه؟ 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ب همگی من ۱۸ هفته هستم تیر مامان میشم . هر روز خدا استرس دارم . دو هفته پیش تو سونو بهم گفتن ی لکه سفید رو قلبشه امروز هم اکو قلب جنین دارم هم سونو انومالی. از صبح ک از خواب بیدار شدم حس میکنم از واژنم اب خارج میشه خیلی حالم بده همه ی بارداریم با استرس گذشت

لطفا دعا کنین قلب نی نیم سالم باشه
2731

منم اگه خدا بخواد آخرای تیر زایمان میکنم 13 هفتمه

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
سلام ب همگی من ۱۸ هفته هستم تیر مامان میشم . هر روز خدا استرس دارم . دو هفته پیش تو سونو بهم گفتن ی ...

نترس منم تو پسرم گفتن تو قلبش لکه سفیده کانون اکوژن بعدش خود بخود رفت اصلا چیز مهمی نیس خیلی از بچه ها تو زمانی جنین بودن دارن این لکه رو

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2738
نترس منم تو پسرم گفتن تو قلبش لکه سفیده کانون اکوژن بعدش خود بخود رفت اصلا چیز مهمی نیس خیلی از بچه ...

وای توروخدا راست میگی؟ خیلی استرس دارم چون بعد چند سال خدا بهم بچه داده

لطفا دعا کنین قلب نی نیم سالم باشه
وای توروخدا راست میگی؟ خیلی استرس دارم چون بعد چند سال خدا بهم بچه داده

بله گلم الان پسرم 5 سالشه هیچ مشکلی هم نداره من حتی اکو هم نرفتم رفتم پیش فوق تخصص گفت ریسکات همش پایینه این لکه هم تو خیلی از جنینای سالم دیده میشه

میگم خانما شما هم ترشحات زرد دارین؟ 

2706