2733
2734

من هفته ای یکبار سفر بودم چندسالی یکبار ترکیه یا ارمنستان سالی چند بار قشم و شیراز و اصفهان و شهرای دیگه میرفتم با همسرم و پسرم. الان از پارسال سفر که نرفتیم مهمونی و جشن که نرفتیم هیچ. از محله هم بیرون نرفتیم چون همه ی همه خانواده توی دوتا کوچه پخشیم. از دوتا چهارراه اونور تر نرفتم. حالا باید برای خرید چیزی میرفتیم یه منطقه ی دیگه ای از شهر با ماشین رفتیم و اونجا پیاده شدیم دنبال ادرس میگشتیم عین این ندیده ها توی فیلم بودیم پسرم میگفت واااای اینجارو ماماااااان گربه هاشون تپلن وای درختش چه بزرگه البته بچس و ذوق بیرون رو داشت. تعجبم ازین بود چرا از کوچه و خیابون انقدر دلم باز شد ذوق کردم😥😥😂😂

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ااااخ منم رفتم بیرون چند هفته پیش بخدا دلم باز شد 

😄😄😄

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
2731
ما هم همینیم غصه نخور ایشالا زودتر تموم میشه❤

اخه کی😫😫

2738
به جنبه ی مثبتش نگاه کنیم متوجه میشیم که باعث شد قدر خوشیامونو بدونیم

اره واقعا اگه بره خیلی بیشتر از زندگیمون لذت میبریم اما دیگه طاقتم تموم شده، 😭

منم دلم گرفته بس که جای نرفتیم هر جا غیر خونه خودمون بریم پسرم جیغ میزنه😐

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

سفر بزرگ و تفریحی من مشهد بود

کوچیکش امامزاده داوود

فرقی ب حال من‌نکرده چون من از قبل گرونا هم همش تو خونه بودم و کم بیرون میرفتم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
برا ما که هیچوقت سفر ومهمونی نمیرفتیم هیچ فرقی نداشت امسال باسالهای پیش

گلم حداقل میتونستی بری و نرفتی الان اینجوری نیس

منم دلم گرفته بس که جای نرفتیم هر جا غیر خونه خودمون بریم پسرم جیغ میزنه😐

😂😂😂😂اخ پسر منم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

هفته ايي يكبار ميرفتي سفر😬

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2706