2737
2734

من یه بچه گربه تو حیاط مون بود منو شوهرم بهش غذا میدادیم تا دستی شد با یه وسیله نوازش میکنم اگه دست م بزنم میرم بااب داغ ومایع میشورم حسابی  همون بیرون روایوانه شبها میره یه جا میخوابه روزها میاد  خونمون ویلایی من فقط بخاطر تار مار شدن مارمولک ها توی تابستون روی ایوان مون وتوحیاط مون  بچه گربه رسیدگی میکنم ایا تاثیری داره که بدش که بزرگ شد نسل مارمولک ها بزنه ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه عزیزم...میخوای نسل مارمولک رو منقرض کنی باید سم بگیری دور تادور حیاط و ایوان بریزی و هرسال با گرم شدن هوا تکرار کنی.‌..الان یسری میان میگن شما حیوان آزارین فلانین😐😑

خدایا شکرت بابت داده ها و نداده هات❤
نه عزیزم...میخوای نسل مارمولک رو منقرض کنی باید سم بگیری دور تادور حیاط و ایوان بریزی و هرسال با گرم ...

سم چی میزنید؟ مارمولک خیلی چغر بد بدنه هیچی بهش اثر نمیکنه!

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
سم چی میزنید؟ مارمولک خیلی چغر بد بدنه هیچی بهش اثر نمیکنه!

نمیدونم اسمش چیه برین سم فروشی ها دارن.ولی یجوری بود تا میخوردن تشنشون میشد میرفتن سمت آب همونجا دار فانی رو وداع میگفتن‌.ما شمالیم شاید مارمولک‌های سمت شما سخت جون تر باشن.

خدایا شکرت بابت داده ها و نداده هات❤
2738

مارمولک خیلی خوبه دشمن سوسک و عنکبوته

الان نبودخونتون پر سوسک بود

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️