2726
عنوان

ماهی چند کیلو گوشت میگیرین وچند نفرین🤔😥🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 8800 بازدید | 423 پست
اهان ماشالله پس حسابی پر خور هستن خب یکم سخت بود باورش هفتگی این همه خرید گوشت و‌مرغ 🤪حتماماشالله و ...

هرچی کار میکنن میخورنش.من خودم دخترم ماه قبل ۵سالش تموم شد.۲۴ کیلو بود.والا ی روز گوشت نباشه غذا نمیخوره.مصرف برنجمون هم زیاده.البته ما خودمون زمین برنجکاری داریم‌تو روستای پدریم.

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
شما میگی بدون پروتئین من میگم بدون پروتئین نمونده که بخواد عضله سازیش سخت بشه 😌

شما یک جا نشون بده که من گفته باشم شوهر شما پروتئین مصرف نمیکنه!

من گفتم تامین پروتئین از منابع گیاهی سخته ، نگفتم امکان پذیر نیست ، نگفتم نشدنی هست!!

در نهایت هر چی شما میگی!

من به عنوان متخصص تغذیه فقط خواستم یک توضیح بدم که اون خانم چرا گفتن شوهرم که ورزشکار هست ترجیح میده هر وعده گوشت بخوره.

با تشکر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا دوتا هم زن داره.چی بگم والا.ولی خداروشکر خیلی تغییرات داره زیاد میشه.😘

آخی 

خدایا، دو تا زن.... 

ایشالا خدا شما و خطه شما رو نجات بده از فرهنگهای غلط و دست و پا گیر گذشتگانتون 

موفق باشید 

خیلی نامردین😄 آخه اونا عطر جوجه کباب و کوبیده دارن مگه؟ خودتو گول نزن کباب بخور کباااب😋😋😋😋 د ...

😂 خب من کلا رژیم غذاییم فرق داره و کلا از گوشت لذتی نمیبرم و فکر کنم شما ی مدت برگر و پیتزا و بریون و کباب گیاهی بخوری مشتریش میشی چون امتحان نکردی فکر میکنی بده البته اکثرا همه چیز خوارا فکر میکنن گیاهخوارا فقط برگ و غذای بیمزه میخورن 😂 ولی بخدا ما هم غذای خوشمزه زیاد داریم . اگر اصفهان هستی آدرس بدم ی رستوران هست برو یبار امتحان کن 

2728
آخی  خدایا، دو تا زن....  ایشالا خدا شما و خطه شما رو نجات بده از فرهنگهای غلط و دست و پ ...

فداتشم‌.من خودم شوهرم فوت شده.برادر شوهرم‌میگفت باید زنم‌بشی.میگفت رسم‌هست.ایقد از ای رسوم غلط زیاد هست

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
2706