2737
2739
عنوان

ماهی چند کیلو گوشت میگیرین وچند نفرین🤔😥🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 8800 بازدید | 423 پست
اره دیگه منم بعد ۷سال دستم اومده ،ولی اسم ولخرج روم موند ،الان اصلا نمی‌دونن چقدر طلا دارم چون جلوشو ...

مهم خودتی عزیزم که بدونی چطور زندگیت رو مدیریت کنی... والله از قدیم پشت سر پیامبر خدا هم حرف میزدن ماکه سهلیم😅

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نه ولی خواهرم ی دختر 4 ساله داره که اوناهم گیاهخوارن . کباب گوشت نمیخوریم ولی یکسری سوسیس و فیله ...

خیلی نامردین😄

آخه اونا عطر جوجه کباب و کوبیده دارن مگه؟

خودتو گول نزن کباب بخور کباااب😋😋😋😋

دنده کباااب

سوسیس خودش چیه که گیاهیش باشه آخه😄

2731
برو کامنتها رو بخون  طرف میگه لباس و تفریحات نداریم کولرمون خرابه اما اینقدر در ماه گوشت میخو ...

ازلباس اینچیزا میشه زد ولی ازغذا اصلا ادم مریض میشه انواع مرضا میاد سراغش هزینه دارو دکتزمیشه من الویتم اول تغذیس مخصوصا دخترم خیلی حساسم،بعد لباسو ....

ماهم لریم ولی اینقد مصرف نمیکنیم نهایت ماهی۴ یا۳کیلو گوشت و ماهی ۴تا مرغ دیگه هفته ایی اینقد غیر قا ...

والا  داداش بزرگم ی مرغ واسه ی وعده اش میخوره.از بس کارمیکنه.بعدش آش و ای چیزا نمیخورن‌حتی ماکارونی هم نمیخورن.من واقعیت رو گفتم.مگه چیه ک بخام دروغی بگم

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
بدون پروتئین سخت عضله سازی انجام میشه = احتمال عضله سازی کاهش پیدا نمیکنه  نگفتم اصلا عضله ساز ...

شما میگی بدون پروتئین من میگم بدون پروتئین نمونده که بخواد عضله سازیش سخت بشه 😌

اره دقیقا.من خودم پدرشوهرم بزرگ طایفه هست.ازبس مهمون میومد واسش.زنش سر دیگ غذا بیهوش شد.ولی خو با وج ...

واای خدایا هنوز طایفه و این چیزا هست اونجاها 

من چقدر بی‌خبرم از کشورم

جوونها باید عوض کنن، آخه یعنی چی که طرف بیهوش بشه

چقدر سخت زندگی میکنید 

چقدر آداب و رسوم دارید 

واقعا خدا کمکتون کنه 

دلم گرفت

2738
مهم خودتی عزیزم که بدونی چطور زندگیت رو مدیریت کنی... والله از قدیم پشت سر پیامبر خدا هم حرف میزدن م ...

دقیقا ،حرف مردم اسمش روشه  

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.
والا  داداش بزرگم ی مرغ واسه ی وعده اش میخوره.از بس کارمیکنه.بعدش آش و ای چیزا نمیخورن‌حتی ماکا ...

اهان ماشالله پس حسابی پر خور هستن خب یکم سخت بود باورش هفتگی این همه خرید گوشت و‌مرغ 🤪حتماماشالله وضعتون توپه

واای خدایا هنوز طایفه و این چیزا هست اونجاها  من چقدر بی‌خبرم از کشورم جوونها باید عوض کنن، آ ...

والا دوتا هم زن داره.چی بگم والا.ولی خداروشکر خیلی تغییرات داره زیاد میشه.😘

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
ماهی نمیخریم  سالی میخریم

فریزر تون چه قد بزرگه 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
عزیزم ما ۷ نفریم.داداشام ماشالله بخور هستن.بعدش لربه کبابش هست😅

داداش مجرد نداری 😂😂 دلم هر روز کباب خواست با نوشابه حیف که چاقم 😢

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2706