2726

شوهرم برا یه کاری دیروز رفته تهران و امروز شب برمیگرده الان داشتیم باهم حرف می‌زدیم با خنده و شوخی و کاملا صمیمی.دخترم به شدت سرما خورده و الان از دکتر اوردمش گفت از دیروز خونه مامانتی عصری هم ببر مامان من ببینه و اونجا بمون بیام از اونجا بردارمت منم گفتم حالا چرا اونجا یهو گفت نکنه اونم برا مادر من زیادی میبینی منم به خداوندی خدا با لحن شوخی گفتم آره برگشت یهو گفت گوه میخوری بیشرف و گوشی رو قطع کرد😐

الان به نظرتون اس بدم که خودت شب میای می‌بری زیارتش کنن یا سکوت کنم و هیچی نگم عصر برم خونه مادرشوهر

ممنون میشم کمکم کنین دوستان

.هوا خواه توام جانا و میدانم که میدانی‌...👨‍👩‍👧

تکست بده بگو شوخی کردم ببخشید اگه لحنم بد بود و متوجه نشدی

بعدم برو اونجا 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا میگی اره

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728
نه پرو میشه

خوب اشتباه کردی 

چرا نمیخوای قبول کنی گل

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706