2410
2553

اوکراین دانشجویه میگه چند روز دیگه میام ایران.....خوش قیافه هم هس ...مهندس هوا فضا ی چیز اینجور گفت....هرچی پیام میداد جوابش نمیدادم....شروع کرد به اعصابم خورد کردن که باهاش دعوا کنم و جواب بدم😁😁😁😁بهش گفتم اهل دوستی نیستم و حوصله ی این روابطم ندارم گفت صبر کن میام با خونوادت اشنا میشم....ینی باید باور کرد🤔🤔🤔عکس دانشگاش و....هم برام فرستاد محل ندادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نمیدونم چی بگم...

ولی من عاشق هوا فضام😍✌

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

اخه یعنی چه لعنتی جضاب😐 چطور چقد باهم اشنا شدید

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2714

دروغ میگه😂

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

قابل اعتماد نیستن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706