2733
2734
عنوان

حس میکنم باردارم

4586 بازدید | 46 پست

عقب انداختم

فردا میخوام بی بی بزنم

زیر دلم  سمت چپش  تیر میکشه

سمت چپ باشه دختره؟

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه خودتم دوس داری ایشالا که باردار باشی سمت چپ و راست ربطی به جنسیت نداره گلم

مرسی توکل به خدای متعال دعا کن برام

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
2728

من امروز بیبی چکم مثبت شد. سمت چپم یکم تیر میکشید و حس سنگینی داشت. هیچ علائم دیگه ای ندارم جز دل و کمر درد خفیف

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
من امروز بیبی چکم مثبت شد. سمت چپم یکم تیر میکشید و حس سنگینی داشت. هیچ علائم دیگه ای ندارم جز دل و ...

مبارکههه عزیزم

منم مثل تو هست علائمم

برات فرفی نداره دختر یا پسر؟

الان قدم‌بعدیت چیه؟

منم‌فهمیدم‌باردارم   باید چکار کنیم ؟ بریم‌چکاپ کلی؟

قرص چیا میخوری؟

مبارکههه عزیزم منم مثل تو هست علائمم برات فرفی نداره دختر یا پسر؟ الان قدم‌بعدیت چیه؟ منم‌فهمیدم ...

نه برام فرق نداره. یه پسر دارم. انشالله سالم باشه. شنبه میرم ازمایش که ببینم قطعیه بعدم ببینم دکترم چی مینویسه. احتمالا ۸هفته برم سونو قلب. الان که فقط فولیک اسید میخورم. البته شش ماهه فولیک اسید و ویتامین ای و ویتامین دی میخورم

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
نه برام فرق نداره. یه پسر دارم. انشالله سالم باشه. شنبه میرم ازمایش که ببینم قطعیه بعدم ببینم دکترم ...

عزیزم تو الان بارداری برای من دعا کن  فرزندم پسر باشه  خیلی برام‌مهمه

مامانمم برام خواب دیده تو تاپیکام هست    میترسم دخترر بشه 

الهی سالم باشه  ولی  جازیام همه پسر دارن  نمیخوام دشمن شاد شم

اولین بارداریمه

2738
عزیزم تو الان بارداری برای من دعا کن  فرزندم پسر باشه  خیلی برام‌مهمه مامانمم برام خواب د ...

چشم عزیزم انشالله خواسته دل شما و صلاح خدا یکی باشه و بهت یه پسر صحیح و سالم بده. رژیم گرمیجات گرفتی؟نیت اسم محمد کن انشالله پسر میشه. جنسیت به زن مربوط نیست به مرد مربوطه گلم اصلا جاریهات و حرفاشون برات مهم نباشه. اگه دختر هم شد از کجا معلوم در آینده همون دختر شما رو سربلندتر از جاریهات نکنه؟دعا کن بخت و اقبال خوبی داشته باشه انشالله

چشم عزیزم انشالله خواسته دل شما و صلاح خدا یکی باشه و بهت یه پسر صحیح و سالم بده. رژیم گرمیجات گرفتی ...

مرسی عزیزم  توکلم به خداس اره  رژیمم گرفتم خودم گرمی خوردم  شیرو ماست نمیخوردم

فقط شوهرم شاید گاهی ترشی میخورد

مرسی عزیزم  توکلم به خداس اره  رژیمم گرفتم خودم گرمی خوردم  شیرو ماست نمیخوردم فقط ش ...

اگه نمیخورد بهتر بود اما خب دست خداست. انشالله که پسر باشه. نیت کن اسمشو محمد بذاری و اول چهارماهگی یه دعا توی مفاتیح هست بخون انشالله پسر میشه

اگه نمیخورد بهتر بود اما خب دست خداست. انشالله که پسر باشه. نیت کن اسمشو محمد بذاری و اول چهارماهگی ...

مرسی عزیز دلم  

مثلا میتونم محمد رضا بزارم؟؟؟

مرسی عزیز دلم   مثلا میتونم محمد رضا بزارم؟؟؟

بله عزیزم. خیلی هم عالیه. انشالله که به خواسته ات برسی 

بله عزیزم. خیلی هم عالیه. انشالله که به خواسته ات برسی 

مرسی عزیز دلم تو روخدا دعا فراموش نشه برای من

اسمم زهراست

میام رپلایت میکنم هرچی شد

دوستان میگن موقع پریودی یبار سمت راست تیر میکشه یبار سمت چپ

من فقط سمت راستم هست این مشکلی نداره؟

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2706