2410
2553
عنوان

اولین تجربه ی سیگار کشیدن من 🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 11381 بازدید | 114 پست
به شما آسیبی زده دوست عزیز؟ میدونی تاپیک در مورد چیه وارد نشید🤗

یه سری چیزا جنبه عمومی داره.شمادارین تواین سایت عمومی ازمشروب حرف میزنین.هوایی میکنین عده ای رو.

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم بدون خوشه شفاف تر میشه دقیق بلد نیستم من شراب دوس ندارم فقط وی...کی

اووه گنگت بالاس😁

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
یه سری چیزا جنبه عمومی داره.شمادارین تواین سایت عمومی ازمشروب حرف میزنین.هوایی میکنین عده ای رو.

بخاطر احترام به قوانین سایت پستم رو حذف کردم ولی شما هم به احترام ما تاپیک رو نخونید که اذیت نشید🤗🌹

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2720

دیگه داره بدآموزی میشه ها نابابید بعضیاتون📿📿📿

@نی_نی_یار_3   😴

من رفتم دیگه🏃‍♀🏃‍♀🏃‍♀🏃‍♀🏃‍♀🏃‍♀

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                    برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                                 آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞

[QUOTE=174627033]بخاطر احترام به قوانین سایت پستم رو حذف کردم ولی شما هم به احترام ما تاپیک رو نخونید که اذیت نشید🤗 ...[/QUOT]

مرسی که انقدر خوب جواب میدی

نمیدونم چرا میان تو تاپیکی که هر کسی که توشه میدونه دنبال چیه

2714
ولش کن دنبال دعواست

عزیزم دنبال دعوا نیستم.خوبه که ادمی تجربه های خوب ومثبتشو بادیگران درمیان بزاره.

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
🤣🤣🤣🤣 واقعا چیه این؟؟؟؟ چرا ملت میکشن؟ حالا قلیون ی عطری داره این انگار کارتن میسوزونن

من سری اول سیما کشیدم تو هوای سرد واقعا عالی بود

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂