2737
2734

کیا؟

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

who is person 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها دعا کنید سهم منو داداشم بالا نکشن

قبلش تایپ کردم پرید انگار

به دعاهاتون باور دارم

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2731
who is person  

منو داداشم صغیر بودیم یتیم شدیم یه اموالی داریم دست دونفر نزدیکان به اسم خودشون کردن براحتی حالا تو دادگاه کشیم خیلی دستمون بسته ست شانسمون کمه

شاهد داریم ولی قشنگ مدرک چینی کردن یعنی اون تایم تا ما بچه بودیم قشنگ مدارک رسمی به نام خودشون زدن

توکلمون بخدا انشالله  حقمون رو بگیریم

who is person  

والا نمیدونم چطور میخوان این سهم و امانتی ک دستشون بوده بخورن

البته سهل انگاری اول از مادرم بوده ساده بوده مدرک محکم نگرفته دومم ما ک اینقدر دیر شکایت کردیم به خیال اینکه اونا حروم نمیخورن