2737
2739

....

.....

....

....من همسرم اجازه نمیده من و دخترم خیلی بریم خونه خانوادمم ما تهرانیم اونا شمال بهانش هم اینه که خونه اونا خطرناکه زلزله میاد می ریزه! در حالی که قدیمی نیست اصلا یه خونه ویلایی دو طبقس حدودا ۲۰ سال ساخت و تو شهر هست  دیگه گفتم نمیشه که اینو میگی چی کار کنیم می خوای تو روستا اونجا یه خونه بسازیم بتونیم رفت و آمد کنیم اونم گفت باشه خودمم خرجشو میدم و خانوادمم گفتن هر چی خرج کردین به نامتون می زنیم چون  زمین مال اوناست و خیلی بزرگه حالا هی یکی در میون برای من ناز می کنه برای بانک رفتن و پول فرستادن خیلی اعصابم خورده چه کنم به من چه آخه

حلالم کنید و خدانگهدار   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
الانم دعوا کردیم هی منت نیذاره باید برم بانک و این حرفا من مقصرم؟!

نه😐

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...

با حرف راضیش کن ..مشخصه زلزله و....بهونه س ..و نمیخواد رفت آمد کنین با خونواده ت ..قشنگ باهاش صحبت کن ببین مشکلش چیه؟

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
با حرف راضیش کن ..مشخصه زلزله و....بهونه س ..و نمیخواد رفت آمد کنین با خونواده ت ..قشنگ باهاش صحبت ک ...

کلا مسافرت دوست نداره یکمم حسودیش میشه 

حلالم کنید و خدانگهدار   
2706