2703
2553

آدرس یه سونوگرافی که کارش خوب باشه و یه آزمایشگاه خوب برا ان تی بهم معرفی کنید ...

شماره یا آدرسشم اگه دارین بدین لطفا ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

دکتر داوود علیجانی کوه سنگی ۶ پلاک ۴/۴ ساختمان پزشکان نیکان

۳۸۵۵۷۱۲۸

من رفتم عالیه برای سونو

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰
دکتر داوود علیجانی کوه سنگی ۶ پلاک ۴/۴ ساختمان پزشکان نیکان ۳۸۵۵۷۱۲۸ من رفتم عالیه برای سونو

هم واسه بچه اولم هم واسه این یکی همه چیز بچه روهم نشون میده از نوک انگشتش تا لوزالمعده شو😂😍😍

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰
2714
جنسیتم گفت بهتون ؟

اره عزیزم 

هاشمی عطار امامت ۱۵  ازمایشم یکی تو احمد اباد بود من رفتم اسمشو الان یادم نیس

پردیس؟

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

من رفتم نرگس افضلی کارش خوبه 

سنو انومالی جنسیت رو گفت بهم

دقیقا هم تاریخ سنو ان تی که برام زده بود زایمان کردم

ادرسش هم تو ابن سینا رو به خیابون اسدالله زاده ساختمان ۶۴

زندگی زیباست
ببخشید زیاد سوال میپرسم درست بود بعدا ،جنسیت همون بود؟

الان صد درصد نمیگن ولی من چون خیلی اصرار کردم گفت ب احتمال ۹۹درصد پسره ولی قول نمیدم سری دوم ک رفتم سونو گفت پسره من ۱۳ هفته بود رفتم گفت احتمالا پسره و واقعا هم‌بود

2706