2726
عنوان

حالم خیلی بده کمکم کنید....

291 بازدید | 28 پست

یکسال منو دنبال خودش کشوند و ماه ها انتظار... 

صبرم سر اومد پیگیر شدم

فهمیدم نامزد کرده

تازه یکی دوساعته فهمیدم

نمیدونم چیکارکنم یه حس عجیب دارم یه حسی که انگار دیگه هیچی نیست تو دنیا 

همه چیزتو انگار صرف یه کاری بکنی الان همش نابود بشه یه چیزی مثل حس مرگ

انگار جایی نیست بهش پناه ببرم هیچ کاری نیست انجام بدم نه خوابم میبره نه حس بیداری دارم نه میتونم حرف بزنم نه میتونم با کسی نه میتونم بخورم سردرگم و دستپاچه شدم 

خواهش میکنم نصیحت نکنید وقتش نیست

من چیکارکنم با این حال... 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیچی دیگه جز فراموشی کمکت نمیکنه

چیو فراموش کنم... 

خودشو خس و علاقمو شاید بتونم فراموش کنم ولی اینطوری رکب خوردنم رو نمیتونم 

حس نادیده گرفته شدن

حس خفت، حس پوچی... 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

تنهاتونیستی عزیزم که این حالوداری همه یجورمشکل دارن اگه دوست صمیمی داری که باهاش راحتی بروپیشش تاحالت عوضشه سعی کن تنهانباشی که بهش فکرکنی بروپیاده روی یاخریدسعی کن خودتوخسته کنی 

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 

زمان کمرنگش میکنه.چی میتونم بگم عزیزم؟سعی کن غروب ها یه کاری کنی سرت گرم باشه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

حالت کاملا طبیعیه خیلی از آدما این روزا رو تجربه میکنن تنها حرفی که من میتونم بهت بزنم و امیدوارم کمکت کنه اینه که با گذشت زمان به مرور بهتر میشی ویه روزی میرسه که میدونی دیگه هیچ وقت هیچ کس نمیتونه اینجوری بهت آسیب بزنه چون بعد از این یاد میگیری با رفتن هیچ کس نمیمیری و زندگی ادامه پیدا میکنه. الان تو این روزا و تو این شرایط فقط سعی کن برای چند ساعت اینده ات فکر کنی مثلا بگو امروزمو بگذرونم امروز شب بشه تو این چند ساعت چی کار میتونم بکنم واسه اینکه زودتر و راحت تر بگذره جوابشم بستگی به روحیات و خلقیات خودت داره شاید یکی با خواب حالش بهتر بشه یکی با سریال یکی با جمع ولی راه خودتو پیدا کن و سعی کن فقط امروزتو به خوبی بگذرونی یه دفعه به خودت میای و میبینی دیگه انقدر حالت بد نیست 

چیو فراموش کنم...  خودشو خس و علاقمو شاید بتونم فراموش کنم ولی اینطوری رکب خوردنم رو نمیتونم&n ...

براخودت آهنگ شادبزارگورباباش مثل توکم نیستن ازاین به بعدحواستوجمع کن

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 
2706