2410
2553

من بهش محبت میکنم..وقتی خونه اس میزارم از هر دری میخواد صحبت کنه...سعی میکنم غذاهای خوب بپزم...به سلامتیش اهمیت میدم حتی وقتی خودش براش مهم نیست مثلا همیشه یادآوری میکنم از کرم برای پوستش استفاده کنه...

قبل ازدواجم همین بودم البته با احترام به همه ی کسانی که میگن محبت نکن پرو میشه باید بگم همه اینطور نیست...

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی بداخلاقم من بی حوصله زود عصبانی میشم گم طاقت

منم اینجوریم متاسفانه هر کاری هم میکنم ک اخلاقم رو عوض کنم نمیشه شوهرم خیلی اذبت میشه از دستم💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2456

ما کلا زیاد قربون صدقه هم میریم(از روی عشق   نه عادت)

با احترام

غر نمیزنم

وقتی خستس درک میکنم 

هرکاری بکنه قدرشو میدونم و فراوان تشکر میکنم(هرررررکاری حتی اگه مثلا از سر سفره بلند شه بره آب بیاره رسما تشکر میکنم  اونم دوس داره)

غرورش رو هیچوقت نمیشکنم 

و خیلی کارای دیگه

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
خودم باشم که فرار میکنه

پس سعی کن اول خودتو تغییر بدی نه اینکه فقط بخوای نقش بازی کنی که چطور تو دوران عقد رفتار کنم  چون بعدا تو زندگی به مشکل بر میخوری.....اگرم قرار اینجوری باشه این نقش رو باید برا تمام زندگیت یاد بگیری 

به مَن نَپَر ،لَب پَر میشی ،....لَب تَر کنم ،پَر پَر میشی
2714
من بهش محبت میکنم..وقتی خونه اس میزارم از هر دری میخواد صحبت کنه...سعی میکنم غذاهای خوب بپزم...به سل ...

دقیقا مردی که اگه قراره با محبت دیدن پررو بشه کلا ارزش نداره باهاش بمونی...

من همسرم انقد خوبه دورش میگردم مثل پروانه        اونم قدر کارامو میدونه

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
خیلی بداخلاقم من بی حوصله زود عصبانی میشم گم طاقت

دقیقا منم همینطور ....ولی از اول خودم بودم...الان با ی بچه شوهرم باز دوسم داره ..بهش میگم تو اول با این اخلاق چطور کنار اومدی...میگه چون همیشه خود واقعیت بودی همین 

به مَن نَپَر ،لَب پَر میشی ،....لَب تَر کنم ،پَر پَر میشی

ما دوران عقد همش باهم بودیم الانم خوبیم...حالادبعضیا میگن کمتر برو کمتر بیاد ما یه روزم از هم جدا نخوابیدیم ولی خانواده ها باهم فرق دارن ببین شرایطط چجوریاس البته مادرشوهرم خیلی راضی نبود از این قضیه ولی برام نظر ایشون اصلا مطرح نبود ...اگه شوهرت مشکل اخلاقی جدی نداره برا مسائل پیش پا افتاده زندگیو برا خودتون تلخ نکنین و آسون بگیرین و خوش باشین ...من در عشق و محبت ایده آل گرام ولی در مادیات ساده پسند خیلیم خوشبختم .نفر اول همدیگه باشین نفر اولت باشه که تو هم براش نفر اول باشی ...

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2706