2737
2734

من دو ماهه از کیت استفاده میکنم ماه قبل که نشد باز این ماه 

کسی بوده استفاده کنه همون ماه جواب گرفته باشه ایا 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ماه پیش زدم دیدم ۲۴ سیکل ازاد شد اقدام کردم حامله شدم

خداروشکر عزیزم انشالله بسلامت بغل بگیریش 

من پریودم این ماه بهم ریخت شد 37روزه حالا میخوام از 14سیکل بزنم 

منم همینطور🤕 ۵ روز دیگه میرم سونوی فولیکول به این کیتا زیاد اعتباری نیس

اره 

ولی روز تخمک گذاریشون دقیقه من ماه پیش مثبت شد درد تخمدان و زیر دلم شروع شد فهمیدم تخمک گذاریمه 

اره  ولی روز تخمک گذاریشون دقیقه من ماه پیش مثبت شد درد تخمدان و زیر دلم شروع شد فهمیدم تخمک گ ...

واسه من کیتا پررنگ نمیشه

واسه همین میخوام برم سونو

مَن فَقَ وَختي میجَنگَم كِ مُطمَئِنَم بَرَندِه میشَم!
2738

من ماه دوم جواب گرفتم. ولی اخرشم نفهمیدم چه جوری بود 🤣🤣🤣 از 12 13 سیکل اقدام کردم. روزیم که پررنگ شد و دو روز بعد پررنگیم اقدام داشتم. مشکل اینجاست روزی که ترشحم زیاد شده بود کیت پررنگ نشد. دو سه روز بعدش کیت پررنگ شده بود که اتفاقا ترشحمم قطع شده بود. 

من از کیت استفاده نکردم.موقعی که دارو استفاده میکردم بعداز امپول ازادسازی اقدام میکردم این ماه دکترم نبود و دارو نخوردم روز نهم پری رفتم بازار و چند ساعت پیاده روی داشتم بعدش تا روز ۱۲ ترشح داشتم و مال تخمک گذاری بود روزای ۱۰ و۱۲ اقدام کردم و امروز بعداز سه روز تاخیر بیبی چکم مثبت شد. معمولا همه روز ۱۲ به بعد تخمک گذاریشونه اما مال من بین روز ۹ تا ۱۲ بود

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
خداروشکر عزیزم انشالله بسلامت بغل بگیریش  من پریودم این ماه بهم ریخت شد 37روزه حالا میخوام از ...

ممنون ان شاءالله😍بارداری من معجزه بود اخه ماه پیش شوهرم عمل وارکوسل کرد فک نمیکردم ب این زودی باردار شم😃

ان شاءالله قسمت همه منتظرا

اره ۱۴ یا ۱۵ به بعد بزن اگه دیدی خیلی کمرنگه هنوز یه دوز درمیون بزنم واسه من ۱۵ سیکل خیلی کمرنگ بود دیگه کم زدم از ۲۱ سیکل شروع کرد پررنگ شدن در نهایت ۲۴ ازاد شد

مارک کیت یا مدیکور باشه یا وندفو

من ماه پیش زدم دیدم ۲۴ سیکل ازاد شد اقدام کردم حامله شدم

اوه چه  دیر  تخمک گذاری کرده  . من کلا  از ۲۰ بعد خیلی کم اقدام میکنم  .  ایشالله ماه دیگه بخرم  شایدم از من اون موقع هاس 

😂😂😂
2706