2733
2734

گلای من این نذر حضرت ام البنینِ و برای حاجت گرفتن فوریه.از امروز شروع کنید الهی که هفت حضرت ام البنین حاجت بگیرید و منو دعا کنیداز هنگام اذان ظهر باشه بهتره حالا هر زمان که شد هم خوبه

خوب گلای من 

184 تا گندم یا برنج بگیرید به هر کدوم184صلوات بفرستید و هدیه کنید به ام البنین.

بعد184بار به هر گندم بخونید یا ام المبین بحق حسین(حاجتتون رو هم در نظر بگیرید)

بعد 3 صلوات بفرستید

گندم  هارو بریزید برای پرنده

تا هفت روز همین کار و کنید اگر اعتماد و اعتقاد داشته باشید.روز اول تا هفتم برآورده میشه.ان شالله

حاجت روا شدید 🙏🙏🙏🙏🙏ان شاله برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستید 😘😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هر دونه گندم ۱۸۴ صلوات یا به همشون 

منم نفهمیدم

خدایا همه منتظرا چشمشون روشن بشه! خیلی سخته انتظار خدایا من به تو ایمان دارم میدونم صلاح ومصلحتی هست ولی هیچ کاری از تو دریغ نیست. ... آهای تویی که میخونی یادت نره صلوات بفرستی.برای هممون دعا کنی 🤲🤲نترس هواتو دارم برات دعا میکنم بی خیر نمیری ...رب لا تزرنی فردا وانت خیرالوارثین
2728
هردونه 184.کلا باید 184 صلوات بفرستید

منظورتون اینه به هر دونه ی صلوات درجمع بشه 184تا درسته

خدایا همه منتظرا چشمشون روشن بشه! خیلی سخته انتظار خدایا من به تو ایمان دارم میدونم صلاح ومصلحتی هست ولی هیچ کاری از تو دریغ نیست. ... آهای تویی که میخونی یادت نره صلوات بفرستی.برای هممون دعا کنی 🤲🤲نترس هواتو دارم برات دعا میکنم بی خیر نمیری ...رب لا تزرنی فردا وانت خیرالوارثین
بعد اینکه به هردونه یه صلوات بعد به هردونه یه بار حاجتمون را میگیم؟  یعنی 184 صلوات و 184 بار ...

عزیزم میتونی هردو ذکر رو باهم به هر دونه گندم بخونی ولی اگر جدا بخونی تمرکز ت روحاجتت بیش ترِ.

2738