2737
2739
عنوان

خاک رس

156 بازدید | 10 پست

سلام صبحتون دل انگیز

خاک رس چه رنگی برای پوست تون استفاده کردین!؟ 

بعد چطوری ماسک خام رس درست کردین؟ 

لطفا بگین

من خاک رس سبز گرفتم نمدونم چکار کنم؟ 

با چی قاطی کنم بزنم صورتم؟ 

اگه کسی گفت منم لایک کن بیام بخونم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

پسر خالم که گرفته بود انگار رنگش به زردی میزد بعد با کمی آب قاطیش میکرد با قلمو میزد به صورتش تا خشک بشه بعد میشستش

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر خالم که گرفته بود انگار رنگش به زردی میزد بعد با کمی آب قاطیش میکرد با قلمو میزد به صورتش تا خشک ...

فایده ای هم داشته؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2731
فایده ای هم داشته؟

به نظر من وضع صورتش تغییر نکرده البته اینم بگم که تو سن بلوغه 

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2738