2726

میشن؟؟بااینکه مثلن شوهرشون نرمال نیست و تنهان و این جور چیزا؟ ولی باز شاد هستن 

میخندم ولی افسرده ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون با خانمای ما خیلی فرق دارن و سبک زندگیشون متفاوته تو ایران هرکی تنهاس باید افسرده بشه,هرکی زایمان کرد باید افسرده بشه، هرکی بیوه شد یا مطلقه باید افسرده بشه... رنگ صورتی و رنگای روشن برای خانمای چهل سال به بالا ممنوعه و نمیپوشن چون جامعه میگه سنی ازتون گذشته و زشته.... و خیلی چیزای دیگه

چشم آهویی🌹❄❄خوب می‌دانم تحمل کردن من ساده نیست این که پایم مانده‌ای، عاشق نوازی می‌کنی .🌹🌹من تا پایان عمرم به این می‌اندیشم؛"زنی که عشق را می‌پذیرد، تا چه اندازه بی دفاع می‌گردد!!!

چون واقعا شادن 

ما داریم خودمون اروپایی

دختر خاله های مامانم همه اروپایی هستن

سناشونم بالاست ۵۰ سال

ولی قسم میخورم ۲۹ رو بزور اگه نشون بده 

اخلاقش هم از من که ۱۸ سالمه بچه گانه تره

کلا خیلییییییی شادن،خیلی

.

والا ابجم اینجا بود ی چشمش اشک بود ی چشمش خون از وقتی رفته انقد شاده ک انگار اونجا بهشته

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
چون با خانمای ما خیلی فرق دارن و سبک زندگیشون متفاوته تو ایران هرکی تنهاس باید افسرده بشه,هرکی زایما ...

اوناهم مطلقه و تنها خییلی دارن ولی تنهایی رو مشکل نمی‌دونن فک کنم . مستقلن

میخندم ولی افسرده ام

ولی جداازشوخی من خیلی ازاون حس استقلالشون خوشم میاد،زنای ماترسوباراومدن اکثراهم ماشالله توعوام گویی وخرافه پرستی نفراولن،من اگه یه روزی خودم دخترداربشم جوری تربیتش میکنم که ازصدتامردم مردتربشه،جامعه امروزی باکسی رودربایستی نداره بخوای ترسو باشی،ساده باشی،کلاه بزرگی سرت میره

آره واقعا ترسو هستیم

به خدا،من یادم میاد10یا11سالم بودرفتم بامامانم بیرون فیلم کرایه کردم ازویدئوکلوپ بابام اینقدردعوام کردفکرکردم خدایامن چه کارزشتی انجام دادم،همین طرزفکرا وتعصبات الکی داشت منوازجامعه میترسوندودورمیکردولی ازاون طرف خداروشکرداداشم هی به من مسئولیت میدادتاجسورتربشم الانم نمیگم 100درصد همه جوره خوبم ولی حداقل میدونم تا70درصدمیتونم گلیم خودموازآب بکشم بیرون

2706