2703
2553
عنوان

برا خودتون یا فامیلاتون اتفاق افتاده که...

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 32 پست
آره بنظرتون چ راه حلی براش هست؟؟ میخواست شرکت کنه برا همین بار اول اعتراضی نکرد

باید با پدرش بره سازمان سنجش تهران

اونجا بره پیش مسئولش

ببینه چی میشه

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعید میدونم  ولی کاش نا امید نشه باز کنکور بده  این فامیل ما از حرصش دیگه کنکور نداد، ال ...

دیگه یکسال زحمت کشید پولاشو خرج فیلم ها و کلاس های موسسه ها کرد نظام قدیم خوند، دیگه هرکی باشه امیدشو از دست میده،آخه اونا هم مدرکی ندارن ک اثبات کنن تخلف شده

دوستت الکی میگه حتما چون تنها کسی که بهش شک کردن و دوباره ازش آزمون گرفتن رستگار رحمانی بوده که نمره‌های مدرسه و رتبه‌ی کنکورش افتضاح بوده بعد رفته سربازی و برگشته شده رتبه ۱

تو این موارد دوباره آزمون میگیرن😐

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤
2720
باید با پدرش بره سازمان سنجش تهران اونجا بره پیش مسئولش ببینه چی میشه

جای عجیب اینجاس که یکی از مسولین بالای استان ب ریس سنجش زنگ زده خود ریس گفته ب تحصیل ادامه بده ، ولی تو جواب اعتراض همون لغو زدن ،حالا اگه نشد مجبوره همینکارو بکنه

جای عجیب اینجاس که یکی از مسولین بالای استان ب ریس سنجش زنگ زده خود ریس گفته ب تحصیل ادامه بده ، ولی ...

پس بگه همون مسئول استان مجددد پیگیر بشه

اینجوری بهتره و زودتر به نتیجه میرسه

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست
دوستت الکی میگه حتما چون تنها کسی که بهش شک کردن و دوباره ازش آزمون گرفتن رستگار رحمانی بوده که نمره ...

نه بخدا الکی نمیگه من خودم نامشو دیدم ، برا همین پرسیدم برا کسی از فامیلا یا دوستاتون همچین موردی پیش اومده یا نه

2714

هرکسی دیگه هم تاپیک منو خوند و میتونه راهنمایی بکنه لطفا بهم بگه ، اصلا بخدا دنبال پربازدیدی نیستم اگه فکر میکنین برا پربازدیدی هست اینجا میتونین کامنت نزارین بجاش درخواست‌دوستی بدین و پیام راهنماییتون رو اونجا برام بزارین

نه بخدا الکی نمیگه من خودم نامشو دیدم ، برا همین پرسیدم برا کسی از فامیلا یا دوستاتون همچین موردی پی ...

رشته قبولیش چیه

بچه آخر که باشی:وقتی حرف میزنی انگار تو دبه گوزیدی..  با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید 🚫.. 

یه سری ها بودن که دفترچه اختصاصی تجربی خریده بودن اون گروه را شناسایی کردن فقط کسانی که اسامیشون بوده باید آزمون مجدد بدن و بقیه ماجرا نه همه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
یه سری ها بودن که دفترچه اختصاصی تجربی خریده بودن اون گروه را شناسایی کردن فقط کسانی که اسامیشون بود ...

این برا چه سالی هست؟؟ ولی این چیزی نخریده و اصلا پولشو هم ندارن ،پدرشون ک مریضه کار نمیتونه بکنه هرچی خودش و خواهراش کار میکنن خرج زندگیشونو بدن ،

این برا چه سالی هست؟؟ ولی این چیزی نخریده و اصلا پولشو هم ندارن ،پدرشون ک مریضه کار نمیتونه بکنه هرچ ...

کنکور 99

من شوهرم کنکور را برگزار می کنه توی شهرمون اینجوری گفته 

دیگه نمیدونم واقعا چی بوده و چی شده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706