2726

زندگی با هر مردی رو میشه تحمل کرد 

جز مرد معتاد و خیانتکار!

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من.

مادر من متاسفانه اخلاق خیلی ناجوری داره...مدام از من انتظار داره..انتظار مالی...وسیله...تیکه....

با وجودیکه اصلا مشکل مالی نداره..اما عادتش شده.......

اگر انتظارشو برآورده نکنم در حدی بد میشه که در رو روم باز نمی کنه.....

لایک نکنین. سپاس.....
مننننننننننننننننننن. هر وقت میخوام برم خونشون میگه نیا کار دارم یا نیستم یا مریضم گلوم درد میکنه ب ...

بمن گفت پنجشنبه جمعه بیاین خونمون الان زنگ زدم میگه نیستم میخوام برم خونه داداشت نیا

بله من  خیای شکنجم کرده تو بچگی روحی روانی ... ولی بخشبدمش و حسابی هواشو دارم ماه به ماه براش ...

عزیزم من مشکلی نداشتم با مادرم البته توی یه دران نوجوانی چرا ولی نه مشکلی نداشتم گفتم درد و دل کنیم

😂 منم مامان گاهی اوقات خوبه باهم گاهی اوقات ن اما از بچگیم همین بوده و من پذیرفتم شاید یخورده تو دلم دلخور شم اما اصلا به روش نمیارم

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
آخه مگه میشه؟؟من هر مادری دور و ورم میبینم خیلی مهربون و دلسوز بچشه

میشه، چرا نشه؟؟؟؟؟

مگه همه مادر ها فرشته هستند؟ 

خب عزیزم جلوی چشم بقیه خودشونو خوب نشون میدن 

اما خیلی بد جنس هستند👿👿👿

مامان من که اصلا اهمین نداد بهم 

۱۵ سالم بود بچه اولم حامله شدم اصلا نیومد بهم سَر بزنه حتی حالم هم نپرسید دخترم که به دنیا اومد تا الان که ۳ سالشه اصلا بهش اهمیت نمیده

الان ۱۸ سالمه باردارم خیلی درد دارم حتی حالم رو هم نپرسید

💔

آدما خوب و بد دارن 

مادرا هم آدمن 

پس مادرا هم خوب و بد دارن 

مادر منم از اون بدها ست . چه کنیم زندگی همینه دیگه ، آدم یه جاهایی هم بد شانسی میاره. 

ولی بیخیال . عمرمون دو روزه . همه مهمونیم اینجا . این دوروز ارزش غصه نداره . با مادر یا بی مادر میگذره 

2706