2737
2734

مثلا برای مادرتون و خواهرتون و یا همسرتون 

دوست دارم عکس العمل و دید آنها به نی نی سایت بدونم چی میگن با اینکه عضوش نباشن؟😂😂😂😂😂

من در باره نی نی سایت جدیدا با مادرم حرف میزنم و تاپیک عجایب نشون میدم قیافه مادرم اینشکلیه😯😧😂

شماها چی؟

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ب خواهرم اکثرا قضیه مادرشوهر عروسارو میگم و اونایی ک نی نی دلشون میخواد میگم دعاکنه براشون

یبار ب دخترخالم گفتم ازینجا یادگرفتم برای بچه پسر به دنیا اوردن دعوام کرد گفت چشمم روشن چ چیزا میخونی انگار گناهه   

یبارم ب دوستم گفتم نی نی سایت عضو شو گفت واای چ خوب پر از نی نی هست .  فک کرد عکس بچه اینجا میذارن

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
تعریف نمیکنم چون بعد مامانم غرغر میکنه ک تو بین اون زنای شوهردار چ میکنی روت باز میشه 😆😂

دقیقا منم اگه بگم به مامانم همینو میگه😂😶

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
2706