2726

فردا خانواده شوهر و دعوت کردم وقت ندارم فردا غذا بزارم قرمه سبزی و از الان بزارم خراب نمیشه؟ برنجمم میخواستم شب بزارم😭اصلا فردا نیستم 😭رومم نمیشه زنگ بزنم بگم نیایید 😭

امروز غذا رو بزارم خراب نمیشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه امروزهمه چیرواماده کن.فردافقط گرمش کن

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
یعنی امروز بپزم خراب نمیشه؟ 

نه عزیزم قرمه سبزی بهترم میشه

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰

قورمه سبزیتو درست کن بزار جا بیفته خنک ک شد بزار یخچال عالی میشه منم مهمون دارم همین کارو میکنم

و راجب برنجت برنجتو خیس کن ابکشش کن دیکه دمش نکن.ابکش ک کردی براز یخچال فردا دمش کن قبل اینکه بیان من همیشه میرفتم جایی ک وقت نداشتم غذا درس کنم این کارو میکردم حتی برای چن روزمون ابکش میکردم خخخ خیلیم عالی میشه.

👩‍👧‍👧❤😍

قرمه سبزی رو که بپز بذار یخچال فردا یک ساعت قبل بذار رو شعله کم عالی هم میشه

برنج رو هم میتونی آبکش کنی تو قابلمه بذاری تو یخچال 

فردا فقط یه استکان آب بریز روش و دم کن ، البته اگه دو نفرن همون فردا نیم ساعت دمی درست کن

قورمه سبزیتو درست کن بزار جا بیفته خنک ک شد بزار یخچال عالی میشه منم مهمون دارم همین کارو میکنم و ر ...

ببخشید منظورتون از آبکش کردن برنج اینه که برنج نیم پز شد و آبکش کردیم بذاربم خنک شه بذاریم یخچال؟

ببخشید منظورتون از آبکش کردن برنج اینه که برنج نیم پز شد و آبکش کردیم بذاربم خنک شه بذاریم یخچال؟

اره عزیزم برنجو ک نرم شد میخاستی دمش کنی از اب مگه نمیگیری میری ابکش؟؟؟همونو بزار یخچال فردا دمش کن.توی فامیلای ما همه همین کارو میکنن اونایی ک شاغل هستن

👩‍👧‍👧❤😍
2706