2733
2734

منم میخوام کل صورتمو یا چونه وسیبیلم لیزر کنم😬 نمیدونم چند نفر گفتن لیزر فایده نداره پشیمونم کردن. من تنبلی تخمدان... هم دارم

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواهرم میره الکساندر راضیه ولی میگه خیلی درد داره

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2731

خیلی راضیم ولی دیروز با تاخیر ۵۷ روزه رفتم لیزر خیلیییی دردم اومد ب فنا رفتم 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2738
منم میخوام کل صورتمو یا چونه وسیبیلم لیزر کنم😬 نمیدونم چند نفر گفتن لیزر فایده نداره پشیمونم کردن. ...

خواهر من تنبلی تخم دان داشت ۱۰ جلسه رفت لیزیر هنوز مو داشت تا اینکه گفت تنبلی دارم زنه گفت پولتو ریختی تو جوب اب اول باید اونو درمان کنی فایده نداره وگرنه الان در حال درمان میره اثر داره

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
قبل و بعد لیزر یه سری کارها باید انجام بدی تا راحت تر باشی

هیچوقت درد نداشتم ی سری کاراهم انجام میدم نمیدونم چرا این سری بشدت درد اومد 

شما چ کارایی انجام میدین؟

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
خواهر من تنبلی تخم دان داشت ۱۰ جلسه رفت لیزیر هنوز مو داشت تا اینکه گفت تنبلی دارم زنه گفت پولتو ریخ ...

جدی. 😑 منم تنبلی تخمدان از چاقیمه لاغر شم خوب میشم

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2706