2733
2739

یا از در و دیوار حرف میزنید مثلا چ حرفایی

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرم هیچ وقت یهو نمیاد

دور از جون مگ طویلست؟

دَر سَرَم دُختَرِ پیری عَصَبی میرَقصَد🎭شَهر بَر رویِ سَرِ مَن عَرَبی میرَقصَد🎈این جَهان با هَمه یِ دَغدَغه هایَش دارَد🪁رویِ یِک جُمجُمه یِ یِک وَجَبی میرَقصَد🌪
2728
2738

مادر شوهر من .منو از اونیکی عروساش بیشتر دوست داره البته بهتره بگم چشم دیدن اونیکیا رو اصلا نداره.چون من هم فامیلشم هم عروس کوچیکم همم بهش بدی نکردم.ولی اونیکیا فوحش پدر مادرم میدن بهش.برا همین هر چی میشه ریز و درشت .بزرگ و کوچیک همشو برام تعریف میکنه.منم همینطور

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز 000 میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم 000
مادرشوهرم هیچ وقت یهو نمیاد دور از جون مگ طویلست؟

اتفاقا مادر شوهر من همیشه یهو درو باز میکنه میاد تو...

چشمت روز بد نبینه یه روز حموم بود در حموم رو باز گذاشتم دخترم گریه کرد بشنوم کامل باز نبود یه گوشه در باز بود درو باز کرده بود اومده بود وایساده بود نگاه میکرد

اتفاقا مادر شوهر من همیشه یهو درو باز میکنه میاد تو... چشمت روز بد نبینه یه روز حموم بود در حموم رو ...

وای از خنده مردم

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
اتفاقا مادر شوهر من همیشه یهو درو باز میکنه میاد تو... چشمت روز بد نبینه یه روز حموم بود در حموم رو ...

وای خدا😶

در خونتو قفل کن همیشه..

چه بیشخصیته!

دَر سَرَم دُختَرِ پیری عَصَبی میرَقصَد🎭شَهر بَر رویِ سَرِ مَن عَرَبی میرَقصَد🎈این جَهان با هَمه یِ دَغدَغه هایَش دارَد🪁رویِ یِک جُمجُمه یِ یِک وَجَبی میرَقصَد🌪

مادر شوهر خاله منم اینجوری بود.یکی دو بار لخت اومده بود تو خونه گشته بود عمدا که مادر شوهرش وقتی وارد شد جیغ کشیده بود که مامان من لختم تازه از حموم در اومدم یه در بزن دیگه.بعد مثلا که من ناراحتم .رفته بود به شوهرش گفته بود من تو خونه ام ارامش ندارم مامانت منو لخت دید یهو وارد مشه.دیگه مادر شوهرش نیومده بود

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز 000 میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم 000
2706