2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادش بخیر ۱۱ آبان امسال بود رفتم واسه اولین بار قبول شدم حس خیلی خوبی داشت ایشالا توام قبول شی

خوش بحالت

من از ترس  رد شدن،  نمیرم  ثبت نام کنم

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
نحوه ی تعویض دنده رو کسی لطفا میگه حتی اگه تو کوچم باشیم باید اول گاز افزایشی بدیم بعد گاز قطع کنیم ...

توکوچه اکثرا با دنده یک هست یا با نیم کلاچ کلا رونده میشه چون خطریه یهو دیدی بچه ای چیزی جلوت بود یا زدی ب کسی ماشینی چیزی خدایی نکرده  خلاصه ک اینطوریه

برا ارامش دلم صلوات میفرستی؟!؟! برای همتون فرکانس مثبت میفرستم♥️
2728
خوش بحالت من از ترس  رد شدن،  نمیرم  ثبت نام کنم

برو ثبت نام کن بابا انقد بهت خوش میگذره ....خیلی خوبع خدایی برو پا بزار روترس و بزو اگ تمرین کنی وکارتو خوب انجام بدی چراررد بشی؟؟؟؟

افسر بگه دنده ۲ به ۳ باید بزنیم؟

اول باید بگی بااجازه یا بگی تو کوچه ک دنده ۳ مجاز نیست......اخه بادنده ۳ بیشتر تواتوبانا و اینا میرن خودت یکم سبک سنگین کن بااون سرعت توکوچه؟؟؟

اول باید بگی بااجازه یا بگی تو کوچه ک دنده ۳ مجاز نیست......اخه بادنده ۳ بیشتر تواتوبانا و اینا میرن ...

منم برام همین سوال بود عزیزم فکر کنم کل اشتباهم همین بود منو رد کرد وگرنه تمام چیزایی که ازم خواست تا مرحله اخر رفتم البته موقع تعویض دنده گاز افزایشی ندادم

راستی سر ۱به۲ و ۲ به ۱ چی باید چجوری انجام بدم؟اجازه بگیرم گاز افزایشی بدم؟

افسر بگه دنده ۲ به ۳ باید بزنیم؟

من همین یک شنبه امتحان دادم اتفاقا دنده سه هم گرفت گفت بزن دو بعد بزن سه منم گاز دادم زدم دو پشت سرش باز گاز بعد سه ، اجازه هم یادم رفت بگم ، تو کوچه بود ولی قبول شدم

من همین یک شنبه امتحان دادم اتفاقا دنده سه هم گرفت گفت بزن دو بعد بزن سه منم گاز دادم زدم دو پشت سرش ...

من اجازه نگرفتم ولی سر گاز ندادن منو رد کرد چون هرچی گفت انجام دادم توپارک دورزدن هیچی خطا نداشتم راهنما هم به موقع زدم همجا

منم برام همین سوال بود عزیزم فکر کنم کل اشتباهم همین بود منو رد کرد وگرنه تمام چیزایی که ازم خواست ت ...

2 به 1 افزااایشی؟؟؟؟؟؟؟؟

سرعت کم باید بشه یا مثلن سر فرعی ب اصلی توقف کامل کردی بزن یک بعد حرکت

2706